ביטוח כלבים של חיותא - 0404
ביטוח כלבים של חיותא FREEPIK

ביטוח כלבים של חיותא

כל אדם יודע שאם הוא לא מרגיש טוב, כל שעליו לעשות זה לקבוע תור לרופא שלו בכדי להיבדק ולקבל טיפול מתאים. במקרים חריגים האדם כמובן יכול לפנות למיון בבית החולים ושם ידאגו לטפל בו בהתאם. העלויות של הטיפולים השונים משולמות על ידי קופת החולים שכל אדם חבר בה והוא משלם לה סכום קבוע מדי חודש. ישנם אנשים אשר גם בוחרים לבטח את עצמם בביטוח פרטי דרך חברה חיצונית כלשהי שדואג להם למימון עלויות של טיפולים או תרופות מיוחדים יותר. בדיוק כפי שכל אדם יודע שיש לו לאן לפנות במידה והוא זקוק לטיפול רפואי והעלות של הטיפול תהיה מינימלית, כך יש צורך שהוא ידאג לכלב שלו לביטוח כלשהו אשר יסייע לו לטפל בכל בעיה רפואית של הכלב שלו מבלי לשלם על כך הון תועפות.

ביטוח כלבים- מה הוא מכסה?

כיום ניתן למצוא חברות שונות המציעות ביטוחים שונים לכלבים, כאשר פוליסות ביטוח לחיות מחמד לרבות כלבים לרוב מכסות שני תחומים עיקריים: התחום הראשון הוא כיסוי  של כל מה שקשור להיבט הרפואי הנוגע לכלב לרבות: בדיקות שונות על ידי וטרינר וכן ביצוע טיפולים שונים ובפרט כל מה שקשור למצבים חירום דחופים. כמו כן, הביטוח יכסה אשפוזים, רכישת תרופות, ניתוחים, צילומים, בדיקות הדמיה, בדיקות מעבדה, בדיקות דם ועוד, הזמנה של וטרינר לצורך טיפול ביתי ועוד.

תחום  שני שמציעות חברות הביטוח כולל למעשה ביטוח צד ג לכלב, כלומר, אם תובעים את בעל הכלב בשל העובדה שהכלב שלו שרט, נשך או ביצע כל נזק אחר וזאת בהתאם לסיטואציה ובהתאם לתנאים של הפוליסה, הביטוח ישתתף במימון ההוצאות הנוגעות לתביעה זאת.

חשוב לדעת כי ביטוח לא יכלול לרוב חיסוני שגרה, טיפולים התנהגותיים, טיפולים אסתטיים ועוד.

מדוע כדאי לבטח את הכלב שלכם?

אם חשבתם שפוליסת ביטוח לכלב נשמעת כמו דבר לא רלוונטי עבור הכלב שלכם, כדאי שתדעו שמדובר על פוליסה חשובה מאוד לכל בעל כלב. הביטוח המדובר משמש ערובה לימים שבהם הכלב ידרוש טיפול משמעותי מאוד שידרוש הוצאה כספית גדולה. בכדי להימנע ממצבים שבהם תדרשו להוציא סכום גדול כלשהו על טיפול רפואי לכלב שלכם בלי הכנה מוקדמת, כדאי מאוד לבטח את הכלב. ביטוח מסייע לכם במימון עלויות טיפולים ועל כן, לא כל הנטל של העלות ייפול עליכם. מעבר לכך, לפוליסת ביטוח עבור כלבים יש יתרונות שונות גם בכל מה שנוגע לטיפול בכלב שלכם:

ראשית כל, הביטוח מאפשר להנות משירות של וטרינרים ובתי חולים לכלבים במקומות שונים. כלומר, אתם לא חייבים להסתפק בווטרינר שלכם לצורך ביצוע טיפול כלשהו לכלב שלכם אלא במידת הצורך אתם יכולים לפנות לווטרינר מומחה לצורך ייעוץ או טיפול

שנית, בעל הכלב לא יוגבל מבחינת התנאים השונים. כלומר, אם יש בעיה מסוימת אשר תדרוש טיפול בכלב, אז הפוליסה לא תגביל את בעל הכלב ותאפשר לו להנות ממגוון רחב של טיפולים ושירותים שונים. יתכן מאוד כי ללא הפוליסה האדם היה מגביל את עצמו ולא לוקח את הכלב שלו לכל טיפול נחוץ.

חשוב מאוד להבין כי כלבים נוטים להיפצע ולחלות מדי פעם ועל כן הם גם צריכים לעבור טיפולים רפואיים. כמו כן, ישנם גזעים מסוימים של כלבים אשר נולדים עם בעיות ספציפיות שונות אשר דורשות טיפול קבוע ועל כן, אין ספק כי במקרה הזה ביטוח עבור כלבים נחוץ מאוד.

למה דווקא ביטוח כלבים של חיותא?

אם אתם מעוניינים בביטוח כלבים איכותי ומקיף, כדאי שתכירו את ביטוח הכלבים של חיותא. חיותא מציעה כיסוי ביטוחי אמיתי בסטנדרט של רפואה פרטית. הביטוח המדובר ישלם את כל החשבונות הווטרינריים של חיית המחמד ויכלול פציעות, מחלות, תאונות, טיפולי חירום וכל הטיפולים והבדיקות שידרשו בעקבותיהם. מעבר לכך, ביטוח חיות מחמד של חיותא יגן עליכם מפני כל נטל כספי שמלווה כל אירוע רפואי. מדובר על ביטוח אשר יבטיח כי הווטרינר יתמקד בהשגת הטיפול האפשרי הטוב ביותר בלי שום שיקול כלכלי העומד על הפרק.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]