נשות קבוצת התיאטרון הקהילתי של נשר הופיעו בפסטיבל נווה-יוסף לתיאטרון קהילתי - 0404
נשות קבוצת התיאטרון הקהילתי של נשר הופיעו בפסטיבל נווה-יוסף לתיאטרון קהילתי

נשות קבוצת התיאטרון הקהילתי של נשר הופיעו בפסטיבל נווה-יוסף לתיאטרון קהילתי

קבוצת התיאטרון הקהילתי של נשר תעלה במהלך החודש הבא את ההצגה "מחוברות". ההצגה תועלה ביום רביעי 22.11.2017 ב"אשכול הפיס", נשר. בהמשך תועלה ההצגה על במות נוספות.

קבוצת התיאטרון הקהילתי מנשר היא קבוצת נשים, תושבות העיר נשר, שקמה ביוזמת המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר ותכנית עיר ללא אלימות של המשרד לביטחון פנים. היא כוללת כ-10 נשים, בהנחייתו של שכי הובל, עובד סוציאלי ובמאי. ההצגה "מחוברות" מביאה את סיפורה האישי של כל אחת מהמשתתפות ונוגע בסוגיות חברתיות כואבות. הנשים מביאות באומץ סיפור החושף את הכוחות והעוצמה בהתמודדות עם מורכבות חייהן.

יש לציין כי בחול המועד סוכות התקיים בחיפה פסטיבל לתיאטרון קהילתי, בו הועלתה לראשונה ההצגה "מחוברות" של קבוצת תיאטרון קהילתי מנשר. פסטיבל נווה יוסף לתיאטרון קהילתי נחשב לאחד האירועים הגדולים ביותר בתחום התיאטרון הקהילתי בישראל. הפסטיבל שואף להעניק במה לנושאים חברתיים שמקומם הראוי הוא בראש סדר היום.

מהמחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר נמסר כי העמידה בקריטריונים של הבמה המכובדת של הפסטיבל היא אות לעבודה הממושכת והמאומצת של המשתתפות לאורך שנה ויותר וכי הבנות הקבוצה זכו בתעודות השתתפות על החלק שלקחו בפסטיבל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com