שימוש בחברות אבטחה פרטיות במקום משטרה - 0404
שימוש בחברות אבטחה פרטיות במקום משטרה יח״צ

שימוש בחברות אבטחה פרטיות במקום משטרה

משטרת ישראל הינה גוף השייך למדינה אשר אמון על הסדר והביטחון של תושביו. משימותיה הרבות של המשטרה לא מאפשרים תמיד הקצאת כוח האדם הנדרש וכך במקרים לא מעטים בוחרים אחרים בשימוש של חברת שמירה ואבטחה.

החוק בישראל מאפשר כמובן את השימוש בחברות שמירה ואבטחה וזאת תוך עמידה בתקנות עליהן אמונה המשטרה. לא פעם, עושות חברות שימוש בחברות אבטחה לא רק ככוח משלים למשטרה, אלא בשל היתרונות היחסים שיש לחברות אבטחה לעומת משטרת ישראל.

ניסיון רחב ומגוון יותר

חלק ניכר מחברות האבטחה כולל מגוון רחב של מאבטחים חמושים. למול המסלולים הייעודיים אותם עוברים השוטרים והשוטרות במשטרת ישראל, בחברות אבטחה רבות ניתן למצוא מאבטחים עם ניסיון רב ומגוון יותר, זאת למול העובדה שבחלקם מדובר על יוצאי צבא אשר נהנו מהכשרות רחבות יותר ולבטח להם ניסיון רחב ומגוון יותר במסגרות הצבאיות השונות בהן פעלו.

היתרון היחסי שיש לחברות אבטחה מסוימות לעומת אלו המוגבלות של משטרת ישראל בכל הנוגע לניסיון ומגוון ההכשרות הקיים, הופך את חברות האבטחה למועדפות ונצרכות עוד לפני השימוש שייעשה בכוח משטרתי.

לויאליות גבוהה לחברת האבטחה

ביכולתן של חברות אבטחה רבות להעניק תנאים מטיבים לעובדים הוותיקים שלה. תנאים אלו, להם מתווסף יחס אוהד, חם ומשפחתי הופכים את צוות האבטחה ללויאלי למסגרת בה הוא עובד. הלויאליות של מאבטחים המרוצים ממקום עבודתם מקבלת ביטוי נרחב באיכות עבודתם, כשהדבר מקבל משנה תוקף בכל הנוגע לחשיבות הרבה שיש באבטחה האמונה על חייהם של רבים.

אלו המשתמשים דרך קבע בחברות אבטחה בהן קיימים צוותים מחויבים לדרישות המערכת, מביא לכך שהלקוחות נהנים מרמת אבטחה גבוהה. זאת למול כך שיש פעמים ובמשטרת ישראל קיימים שוטרים בעלי מוטיבציה ולויאליות נמוכה אשר לה השפעה ישירה על איכות עבודתם ומקצועיותם.

שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות חדשות ומעודכנות

חלק חשוב מיכולתה של חברת שמירה בשיפור מקצועיותה נוגע לאופן בו היא מתייחסת ומיישמת את החידושים הרבים הקיימים בתחום, הן בבחינת שיטות עבודה והן בשימוש הגובר של טכנולוגיות המאפשרות הידוק משימות האבטחה.

יכולתן של חברות אבטחה מסוימות להיות דינמיות ומתחדשות לשינויים הרבים, הופכים חברות אלו למובילות ופורצות בתחום. אלו אשר יוכלו להעניק מענה לכל אתגר ביטחוני העומד כנגדם יהפכו למבוקשים יותר וזאת למול יכולתם ליישם שיטות עבודה וטכנולוגיות חדישות.

כוח אדם

כפי שכבר הזכרנו קודם, משטרת ישראל מתמודדת עם במגוון רחב וגובר של משימות אבטחה. משימות האבטחה הרבות לא תמיד מאפשרות לשלוח כוח אדם מספק הן מבחינת הכמות והן מבחינת הניסיון הנדרש.

למול הואקום שנוצר בכוח האדם מאפשרות חברות אבטחה רבות פתרונות מיידים למקרים בהם יש צורך בכוח אדם מיומן ובמיוחד כשהדבר נצרך מאופן מידי ממש. המשימות המצומצמות של חברות האבטחה מאפשרות להן להיות זמינות וגמישות יותר בכל הנוגע להקצאת כוח אדם בכמויות הנדרשות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com