נעצרה מטפלת שתקפה והתעללה בקשישה בת 85 במשך מספר חודשים - 0404
נעצרה מטפלת שתקפה והתעללה בקשישה בת 85 במשך מספר חודשים אילוסטרציה

נעצרה מטפלת שתקפה והתעללה בקשישה בת 85 במשך מספר חודשים

במשטרה התקבלה תלונתה של אישה, לפיה באמה כבת ה-85 מטפלת עובדת זרה, בה חושדת כי מתעללת באמה ותוקפת אותה, וזאת בעקבות מספר מקרים עליהם סיפרה לה אמה ובקשתה שלא להישאר לבדה עם המטפלת.

עם קבלת התלונה, פתחו חוקרי המשטרה בחקירה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וגבו עדויות. במקביל עצרו את המטפלת בת ה-39 לחקירה בתחנת מוריה בחשד ל'התעללות פיזית או נפשית בחסר ישע'.

מהחקירה עולה, כי המטפלת מתגוררת מזה כ-7 חודשים בביתה של הקשישה, במהלכם מטפלת בה, ובמספר מקרים שונים כאשר בתה של הקשישה הגיעה לבקרה, ביקשה ממנה שלא תשאירה לבד עם המטפלת וכי היא חוששת שתפגע בה, יחד עם זאת תיארה בפניה של בתה התעללות פיזית ונפשית אותה חווה ע"י המטפלת.

"ניצול מוגבלותם של קשישים ואנשים חסרי ישע על לא עוול בכפם הוא מסוג האירועים הקשים המטופלים באופן מידי וביד קשה ע"י משטרת ישראל. בתוך כך מיד עם קבלת התלונה החשודה נעצרה ונחקרה ומעצרה הוארך ע"י בית המשפט", נמסר מהמשטרה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com