חדש בעפולה: מיזם 'רכב שיתופי' - 0404
חדש בעפולה: מיזם 'רכב שיתופי'

חדש בעפולה: מיזם 'רכב שיתופי'

כחלק מהמאמץ של עיריית עפולה להרחיב את פתרונות התחבורה בעיר הושק לאחרונה פיילוט קורקינטים שהצטרף לשירותי התחבורה הציבורית וזוכה להצלחה רבה. בעקבות ההצלחה יושק בקרוב שירות חדש נוסף – רכב שיתופי, שיופעל באמצעות שתי חברות ארציות שזכו במכרז של החברה הכלכלית המובילה את המיזם.  

'רכב שיתופי' הינו שירות הפועל כבר בערים שונות ברחבי המדינה ובמסגרתו ניתן לשכור רכב בכל שעות היממה. מיד עם כניסת השירות לעפולה בקרוב יוקצו מספר אזורים בעיר, ברובע יזרעאל ובשכונות הוותיקות שבהם יוצבו המכוניות כדי לאפשר לתושבים להגיע לרכבים ולהחזירם בתום השימוש בקלות ובמהירות. 

שתי הזכייניות מציעות מודלים שונים של המיזם כאשר "סיטי קאר" יאפשרו לשכור רכב שיתופי 24 שעות ביממה (מלבד שבת) ותשלום על בסיס שעתי בתעריפים שונים ואילו חברת "שלמה סיקסט Share" יאפשרו השכרה על בסיס יומי 24/7 במחיר אחיד גם לנהגים צעירים כך שכל תושב יוכל לבחור את המודל המתאים ביותר עבורו. 

מנכ"ל החברה הכלכלית, נתנאל כהן, שהוביל את המיזם אמר השבוע: "מדובר בשירות נוסף שמטרתו להרחיב את מדיניות פתרונות התחבורה שמוביל ראש העיר אבי אלקבץ לטובת תושבי העיר לצד האפשרויות הקיימות של רכבת, אוטובוסים, מוניות, קורקינטים ועוד".  

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]