פתרונות גיוס הון עצמי לרכישת נכס נוסף - 0404
פתרונות גיוס הון עצמי לרכישת נכס נוסף FREEPIK

פתרונות גיוס הון עצמי לרכישת נכס נוסף

אנו חיים בעולם הפכפך שבו איננו יודעים מה ילד יום, ולכן אנו רוצים להרגיש בטוחים יותר עד כמה שיותר. לעתים, גם אם יש לנו נכס אחד, לפעמים נרצה לגייס הון עצמי על מנת לרכוש נכס נוסף ולהוריש אותו לצאצאינו, או לרכוש נכס מניב להגדלת הרווחים. כך או כך, כדאי לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי על מנת לבדוק את כל האפשרויות שלכם לגבי גיוס הון עצמי. כי עם הון עצמי קל יותר להתנהל מול הבנקים ולקחת משכנתאות.

7 טיפים משמעותיים לגיוס הון עצמי

אם אתם מעוניינים לגייס הון עצמי לטובת רכישת נכסים, ניתן לבחון כמה דרכים כדי לעשות זאת. קבלו את הדרכים הנפוצות יותר:

  1. כדי להשלים את ההון העצמי, לפעמים צריך לקחת הלוואה.

נניח שיש לכם הון עצמי בסכום מסוים, אבל חסרים לכם כמה אלפי שקלים לרכישת הנכס. בשביל זה, כדאי לשקול לקחת הלוואה קטנה כדי להשלים את התמונה ולרכוש את הנכס שבו אתם מעוניינים.

  1. בחנו איזו הלוואה קל יותר לקבל.

חלק מההלוואות קל יותר לקבל ואחרות מורכב יותר. אם אין לכם ידע בתחום ההלוואות והמשכנתאות, חשוב לפנות למומחה. יועץ משכנתאות הוא האדם שכדאי לפנות אליו כדי לקבל את כל המידע על ההלוואות ולראות איזו הלוואה מתאים לכם יותר לקחת.

  1. לפעמים כדאי להסתמך על חיסכון.

אמנם במקרים לא מעטים לא מומלץ לגעת בחיסכון, בייחוד אם מדובר בכסף שלקח לכם לחסוך במשך שנים, אך לפעמים כדי להשלים סכום להלוואה למשכנתא, כדאי לשקול לעשות זאת. כמובן, הכול תלוי בגובה החיסכון ובגובה המשכנתא שאתם מעוניינים לקחת.

  1. ממשכנים את הדירה של ההורים.

אם להורים שלכם יש דירה והם מסכינים למשכן אותה. הבנק יבחן את המקרה הפרטי שלכם, ובמידה ויהיה אישור, הוא יוכל למשכן את הדירה בגובה של עד 50%. על כל פנים, אם יש לכם דירת הורים פנויה, תוכלו להתייעץ עם יועץ משכנתאות מומלץ אשר יכוון אתכם לקראת לקיחת המשכנתא. 

  1. מיחזור משכנתא.

לעתים ניתן לבצע מיחזור משכנתא עבור משכנתא קיימת כדי להכין את ההלוואה לנכס הבא. כלומר, באפשרותכם לסלק את המשכנתא הישנה ולפרוס מחדש את המשכנתא הנוכחית גם על הנכס שיהיה לכם בעתיד.

  1. הגדילו את ההכנסות שלכם.

חישבו על דרכים להגדיל את ההכנסות, בייחוד כאשר אתם יודעים כי אתם צריכים לקחת נכס נוסף. ייתכן שתוכלו להפוך את הנכס הנוכחי שלכם לנכס מניב, ואולי ניתן להקים עסק או לשלב שתי עבודות.

  1. השכירו את הדירה הנוכחית.

דרך נוספת להגדיל את ההכנסות היא להשכיר את הנכס שכבר קיים. בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים ישמחו להיכנס כשוכרים, אם תציעו מחירים נוחים המתאימים גם לכם ולגם להם.

מוצאים יועץ משכנתאות איכותי

ראינו כמה דרכים לגיוס הון עצמי, אבל אחד הדברים החשובים שכדאי לעשות הוא למצוא חברת ייעוץ משכנתאות. במסגרת החברה כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי אשר יוכל למצוא פתרון לגיוס הון עצמי. כאשר מדובר בבעל מקצוע, הוא יוכל להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר. אם אתם מעוניינים להשיג תוצאות טובות, חשוב לפנות לחברת ייעוץ מנוסה המכירה את שוק המשכנתאות מקרוב. החברה תציע לכם אפשרויות מגוונות לגיוס הההון העצמי שישיג לכם את הנכס הנוסף אשר לו אתם זקוקים כל כך.

אם אתם מחפשים חברת ייעוץ משכנתאות טובה, פוגל משכנתאות ופיננסים היא החברה המתאימה לכם. בחברה זו פועלים יועצי משכנתאות איכותיים ומנוסים שעוזרים לגייס הון, להשיג משכנתא ולבצע עוד מגוון רחב של פעולות בתחום הפיננסים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]