החל מהמחזור הקרוב: חובת עטיית מסכות באצטדיוני הכדורגל - 0404
החל מהמחזור הקרוב: חובת עטיית מסכות באצטדיוני הכדורגל תום אברמסון

החל מהמחזור הקרוב: חובת עטיית מסכות באצטדיוני הכדורגל

יו״ר מנהלת הליגות לכדורגל ארז כלפון, שיגר הערב (חמישי) מכתב דחוף למנהלי קבוצות הכדורגל, לאחר קבלת הנחיות הקורונה החדשות באצטדיונים מצד הממשלה.

במכתב, מסביר כלפון כי לאחר שיחות עם גורמי הממשלה צפויה עלייה מהירה בתחלואה: "אנו נמצאים בעיצומה של התפרצות מחודשת של הנגיף ותרחישים שונים אף חוזים כי בתקופה הקרובה, נחווה עליה דרמטית בתחלואת נגיף הקורונה".

בסיום, נמסרה הבהרה חשובה לקבוצות: "אני מצפה כי כל העוסקים בענף, יפעלו באחריות כאמור על מנת למנוע מקרי הידבקויות בקרב השחקנים ככל שניתן. קבוצה ששחקניה/אנשי צוות ידבקו/יכנסו לבידוד, תיאלץ לקיים את הפעילות ללא השחקנים/אנשי הצוות ולכן יש לעמוד בכל ההנחיות על מנת שפעילות האימונים והמשחקים תמשך כסדרה".

כלפון כתב כי החל מהמחזור הקרוב חלה חובת עטיית מסיכות באצטדיונים בכל תחומי האצטדיון (שחקנים, עובדים וקהל). המשמעויות הן שעל הקהל חלה חובה לעטות מסיכה בכל זמן נתון ועל הסדרן בכניסה לוודא כי מי שנכנס אל מתחם האצטדיון עוטה מסיכה. הכרוז צריך להזכיר לקהל בדקות ה-15, 30, 60 ו-75 לעטות מסיכות, כמו גם לפני המשחק ובמחצית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]