מתי חייבים להזמין מדביר? - 0404
מתי חייבים להזמין מדביר? freepik

מתי חייבים להזמין מדביר?

מזיקים, מכרסמים וזוחלים למיניהם אוהבים לפקוד את הבתים שלנו וזאת בעיקר בגלל שיש אצלנו כל מה שהם זקוקים לו עבור מחייתם. יש אצלנו פינות חמימות בבית וכוכים שנעים לשהות בהם ולהתרבות ויש אצלנו אוכל בשפע. יש מזיקים שלא תהיה לנו בעיה עם שהותם ויש מזיקים שאנו חייבים להיפטר מהם וכמה שיותר מהר באמצעות חברת הדברה מקצועית. כמובן שאנו לא תמיד מכירים את המזיקים השונים. הזיהוי שלהם חשוב מאוד עבור שיטת ההדברה של המדביר המקצועי. הנה מספר מזיקים שיש להיפטר מהם וכמה שיותר מהר.

פשפשי מיטה, צרה צרורה!

פשפשי המיטה הם צרה גדולה מאוד בבית. הם מגיעים אליכם כנוסעים סמויים לאחר ששהיתם במקום עם פשפשים ואז הם נוחתים אצלכם במיטה, מתרבים ללא הפסקה, מוצצים לכם את הדם ומותירים עקיצות סופר מגרדות. כאשר יש בעיית פשפשים חייבים להזמין מדביר מקצועי מומלץ, שכן לא ניתן להיפטר מהם באופן עצמאי. מדובר על תהליך הדברה מוקפד הכולל כביסה בשישים מעלות של כל הבגדים, הווילונות, המשחקים וכל מה שנמצא בחדר ועשוי להיות נגוע ולאחר מכן שאיבה והדברה בקיטור של הפשפשים וביצי הפשפשים.

נחשים, סכנת הקשה

נחשים נחשבים לאחת החיות היותר מפחידות עבור אנשים. הפחד הגדול הוא כמובן מהקשה ארסית של נחש. רוב הנחשים אינם ארסיים ויש קבוצה יחסית קטנה שנחשבת לארסית, אך לנו כאנשים שלא עוסקים במקצוע ההדברה, קשה לזהות מיהו נחש ארסי ומי לא. בכל מקרה, אם ראיתם נחש בבית, אתם חייבים ליצור קשר עם שירותי הדברה בפריסה ארצית. בשירות זה תוכלו לבקש שיגיע אליכם לוכד נחשים שיבצע לכידה מקצועית, יזהה את סוג הנחש, יחזיר אותו לטבע או לגן החיות הקרוב.

חולדות, מכרסמות כל דבר ומעבירות מחלות

החולדות הן מכרסם גדול מאוד וחכם. הן מהירות, יודעות לעלות לקומות גבוהות מאוד ואוהבות להגיע דרך הביוב אל צנרת הבית. כחלק מהמעבר בביובים, הן מביאות איתן מחלות ועשויות להעביר אותם אל בני הבית בו הן החליטו לשהות. הן מכרסמות כל מה שנמצא בדרכן והן גם נושכות. אם ראיתם סימנים של חולדה בבית, יש להתקשר ללוכד באופן מיידי לפני שהחולדה תעשה נזקים ולפני שתתרבה אצלכם בבית. לכידה של חולדה תתבצע בעזרת פיתיונות אורגניים והיא תוחזר חזרה אל מקומה בטבע.

יונים, מעבירות כיני יונים מגרדות במיוחד

היונה היא סמל השלום ולמרות זאת, היא מאוד מזיקה לאדם כאשר היא מחליטה להתביית על אדן החלון או אזורים אחרים סביב המעטפת החיצונית של הבית. היונה משאירה לשלשלת בכל מקום והיא גם מעבירה לאדם כיני יונים. כיני היונים הן מטרד רציני, הן נכנסות מתחת לעור האדם ויוצרות גרד בלתי פוסק המחייב להיפטר מהן באמצעות משחות שמשמידות אותן וכביסה של כל הבגדים בחום גבוה מאוד.

המאמר באדיבות חברת הדברה סנטר – בדקו אזור שירות להזמנת מדביר

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]