כך תקבלו את המשכנתא בתנאים הכי טובים לכם - 0404
כך תקבלו את המשכנתא בתנאים הכי טובים לכם pexels

כך תקבלו את המשכנתא בתנאים הכי טובים לכם

כמעט ואין מצב לקנות היום דירה ראשונה בלי להתחייב לתשלומי משכנתא. זאת בגלל שאין הרבה אנשים שיש להם ביד סכומי כסף גבוהים כל כך לצורך רכישה של נכס נדל"ן. לרוב, אנשים צעירים או זוגות שזה עתה נישאו מבקשים לרכוש דירה ומה שיש להם ביד מספיק בקושי רב לצורך ההון העצמי. מה שמותיר אותם עם האילוץ הזה של משכון הדירה תמורת תשלומים חודשיים גבוהים למשך עשרות שנים. כך אט אט הדירה תעבור לרשותם.

אז ברור שמדובר בסיפור מאוד גדול ומאוד מורכב כאשר יש לו השלכות על החיים הכלכליים העתידיים, לפחות בשלושת העשורים הקרובים.

בגלל שזה כל כך משמעותי, לא מומלץ כלל לגשת לכל הסיפור הזה בלי לקבל ייעוץ מקצועי וליווי מקצועי ממי שמכיר את התחום.

יועץ משכנתאות יעשה לכם סדר

אז כאן נכנס המקום של יועץ המשכנתאות. כי יועץ משכנתאות מכיר היטב את כל השוק הזה של המשכנתאות והוא יודע לתפור לכל לקוח את ההלוואה הכי מתאימה לו ולתנאי ההחזר שלו.

בגלל שיועץ משכנתאות עשוי להיות האיש המכריע בכל הסיפור הזה של המשכנתא כאשר זה לא כולל רק את אופני ההחזר, אלא שמדובר גם באיש מקצוע שילווה את הלווה לכל אורך הדרך עד שבכלל תאושר עבורו ההלוואה, הרי שלא מומלץ לוותר על השירותים שלו.

קורה לא פעם שאנשים מנסים לפנות בעצמם אל הבנק לצורך קבלת משכנתא אך הם מסורבים בגלל סיבות שונות. זה לא כל כך פשוט להצליח לשכנע את הבנק ביכולות ההחזר שלכם. יועץ המשכנתאות הוא האיש שיידע ללחוץ על הכפתורים הנכונים, יידע להמליץ על המסמכים הנכונים הדרושים לצורכי הוכחה וגם יעשה את כל התיווך הנדרש בין הלקוח לבין הבנקים.

מה שלמעשה במקרים רבים יפרוץ את הדרך לקבלת ההלוואה הרצויה בתנאים הכי טובים.

ייעוץ משכנתאות – כמה זה יעלה לכם?

אז הבנתם כמה חשוב לקבל ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות. אך חשוב לזכור שזה גם עולה כסף. אך כאן ברור כי שווה בהחלט ללכת על הייעוץ המקצועי היות ובמקרים רבים רק כך אפשר יהיה לקבל את המשכנתא בכלל. ללא הליווי המקצועי הלקוח אולי יסורב וגם אם הבנק כן יאשר לו את קבלת ההלוואה, לא תמיד יהיה זה בתנאים המתאימים לו. יועץ המשכנתאות שם את ידו גם שם כאשר הוא משתדל לתפור ללקוח את המשכנתא הכי טובה עבורו בתנאים הכי משתלמים גם מבחינת יכולות ההחזר.

התשלום עבור יעוץ לקבלת משכנתא נע בין 5,000 ₪ ל10,000 ₪ כאשר הדבר תלוי גם בגובה המשכנתא אותו מבקש הלקוח לקבל.

חשוב לזכור כי מעבר להוצאה הזו על תשלום ליועץ המשכנתאות יש גם את התשלומים הנלווים לקבלת המשכנתא. כמו רכישה של פוליסת ביטוח חיים ולעיתים אף ביטוח דירה מה שמייקר עוד את כל הסיפור.

בגלל שזה יכול לצאת כל כך יקר, לא מומלץ לוותר על הייעוץ המקצועי.

מחזור משכנתאות

גם אם כבר קבלתם את המשכנתא שלכם ואתם כבר משלמים אותה וחיים עם הסיפור הזה איכשהו בשלום, כדאי לדעת שיש מקרים רבים אשר בהם מומלץ למחזר את המשכנתא כדי לקבל תנאים טובים יותר. גם כאן, אין לנהוג בפזיזות. חשוב להיוועץ באיש מקצוע על מנת שהמחזור אכן יתברר כמשתלם בסופו של דבר.

חשוב תמיד לשים לב כי פונים אל יועץ מומחה ובעל שם וכזה שיש לו הרבה הצלחות בתחום הזה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]