פינוי דירה בחינם – מה המשמעות האמתית? - 0404
פינוי דירה בחינם – מה המשמעות האמתית? צילום: יחצ

פינוי דירה בחינם – מה המשמעות האמתית?

מאת  דרור ווקנין

יש דירות שממש לא ראויות למגורים, תרתי משמע. הן מאובקות, מלאות בחפצים ישנים, מוזנחות, ומעלות את השאלה הניכרת – איך חיו בהן בכלל עד עצם היום הזה? כאשר הבעלים עוזבים, למשל, לבית אבות, או לחלופין יש לפנות את הדירה מכל סיבה שהיא, כדאי לפנות לשירות מקצועי של פינוי דירות. למרות שבטח חשבתם לעצמכם כי אין כל ערך בחפצי הדירה, יתכן שתופתעו לגלות שחפצים מסוימים בעלי שווי כספי ניכר. עובדה זאת כשלעצמה תקנה לכם מקום של כבוד בשירות פרטי של פינוי דירה בחינם.

כיצד השווי של תמונות קיר יפתח בפניכם את האפשרות של פינוי דירה בחינם?

והרי לכם שאלת פתיחה שטרם נראתה כמוה – "כיצד השווי של תמונות קיר יפתח בפניכם את האפשרות של פינוי דירה בחינם?", הו, יופי של שאלה, ונסייג את אמירתנו שלאו דווקא מדובר אודות תמונות קיר, זה יכול להיות אוצר גלום של כל תמונה, ייחודית ככל שתהיה. יתכן שבעל הדירה, שנאלץ לעזוב אותה, הקפיד בימי צעירותו לרכוש יצירות אומנות, תמונות שבימים כתיקונם מחירן היה זניח. עם השנים הוא החליף את התמונות לתמונות קיר יותר אותנטיות, והשאיר את התמונות המקוריות במחסן. בוודאי בעל הדירה, ועל אחת כמה וכמה אתם, לא מצליחים לאמוד את השווי הרב של אותן התמונות. אלו החפצים שעשויים לאפשר להוזיל לכם באופן משמעותי את מחיר הדירה, ובמקרים מסוימים, במידה והתמונות בעלות ערך כספי ניכר, אף לספק לכם פינוי של הדירה מבלי שתוציאו ולו שקל אחד.

למה הפזיזות של מציאת חברת פינוי דירה בחינם היא מהשטן?

וזאת שאלה מ"השטן" עצמו – "למה הפזיזות של מציאת חברת פינוי דירה בחינם היא מהשטן"?, נתחיל ונדגיש, כי אומרים שכל מעשה של פזיזות הוא מהשטן. למרות שאנו מבינים שיש אילוצים. אילוצים שמחייבים אתכם למצוא חברה לפינוי מידי בזה הרגע. וכאשר נמצאים במצבי לחץ קיצוניים, לרבות הניסיון להיפטר בחופזה מן הרכוש בדירה שמבקשים לפנות, בהכרח נושאים בהפסד כלכלי. יש אומנם חברות כיום שיציעו לכם את האפשרות של פינוי הנכס שלכם בחינם, או לפחות פינוי הדירה בתמחור הגיוני, אבל יש חברות שיגדילו לעשות – הן יציעו לכם את ההיתכנות של עשיית רווח. לא רק שלא תשלמו בפועל על פינוי הדירה שלכם, כי אם אף תרוויחו מהשירות כסף, ולעתים עסקינן אודות הרבה כסף. ובשל כך, אל לכם לנהוג בפזיזות ולעשות עסקים עם החברה לפינוי דירה הראשונה שמופיעה במנוע החיפוש של גוגל. על פניו, יש להניח, שאתם בכלל לא מודעים שחלק מן החפצים שבדירה, מעבר לערך הסנטימנטלי שהם צופנים בחובם, הם אף בעלי ערך כספי גבוה למדי, בקצרה – ממש פריטים, שאחריהם תרים בנואשות האספנים למיניהם. האספנים יראו ברכוש שבדירה שלכם אפיק של השקעה ייחודי. כאשר יש מי שמשקיע בניירות ערך או בעסקות מקרקעין, יש מי שבוחר להשקיע בפריטים של אספנות. לכן עצרו רגע, תחושו את השוק, תערכו סקר מקדים על אספנים, תוודאו מה שווי החפצים שבדירה, ורק באופן הזה תעשו עסקה מצוינת, שיש רווח גדול באמתחתה.

האם למעט בחינת השירות של פינוי דירה בחינם, צריך לבחון עוד היבטים בחברה לפינוי דירות?

וזאת היא שאלה, שממש אי אפשר לחשוב על מאמר מסוג כזה בלעדיה – "האם למעט בחינת השירות של פינוי דירה בחינם, צריך לבחון עוד היבטים בחברה לפינוי דירות"?, ובכן, בוודאי שכן. נתחיל עם השאלה הבוערת – כיצד מוצאים שירות של חברת פינוי דירה בחינם. היום זה כבר ממש לא בעיה, נוכח קיומנו בעידן המודרני והטכנולוגי. הקלדת שלושת המלים הללו בגוגל, תציג בפניכם מנעד רב של חברות, שמציעות את השירות של פינוי דירות חינם אין כסף. מעבר לפרט חשוב זה, תוודאו שהחברה אכן מסוגלת לעמוד בלוח זמנים צפוף, ויש לה ניסיון למכביר בפינוי של דירות, בחינם או בתשלום, היינו אך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]