הכנה לצו ראשון החדש - 0404
הכנה לצו ראשון החדש FREEPIK

הכנה לצו ראשון החדש

מהו צו ראשון? צו ראשון הידועה רשמית בשם התייצבות לשירות צבאי חובה. הינו שירות מנדטורי. ומופעל על ידי,לשכה ממשלתית נפרדת ממשרד הביטחון אשר הצהרת ייעודה היא: "לרשום גברים ונשים לשירות צבאי, ולתחזק מערכת שכאשר היא מאושרת על ידי ראש הממשלה והכנסת. מספקת במהירות כוח אדם בצורה הוגנת ושוויונית תוך ניהול תוכנית שירות חלופית, לקבוצות שונות באוכלוסייה הישראלית. ביסודו של דבר, מדובר בצו שמצווה על אזרחי ישראל שהגיעו לגיל 18, להתגייס לצבא ההגנה לישראל או לאחת מזרועותיו הרבות.
בהיותכם מתכוננים לצו הראשון החדש שלכם, צבא ההגנה לישראל והאגודה למען החייל, עושים כל שביכולותיהם, על מנת להבטיח נחיתה רכה וחוויה מרגשת לכל המשפחה, במהלך הצו הראשון. בעזרת פזצטא ההכנה לצו הראשון החדש לא הייתה נוחה מעולם.

מה הצבא בודק בצו הראשון החדש

הצו הראשון החדש אותו מקבלים תלמידי התיכון בין כיתות י' ל-יא', פועל במטרה לקלוט, למיין ולהציב את כוח האדם של הצבא, בעתיד הקרוב. או במילים אחרות, מטרתו לבדוק את כל הנתונים הרלוונטיים הראשוניים שלכם, לקראת הגיוס שלכם לצבא ההגנה לישראל. אותם בדיקות שנערכות ביום הצו הראשון כוללים מבחנים פיסיים ומנטאליים, שמומלץ להגיע אליהם מוכנים כמה שניתן, על מנת לשפר את תוצאות המיון שלכם. על כן חברת פזצטא פועלת להכנה לצו הראשון החדש, של תלמידי תיכון ועולים חדשים, שמעוניינים לשפר את השיבוץ העתידי שלהם, באחת מזרועות הצבא. המדריכים של פזצטא דואגים לספק לכם את כל המידע, ולעזור לכם לפתח כל יכולת, לצד הדרכה של כיצד עליכם לנהוג, ולענות על השאלות. עימם תפגשו בצו הראשון שלכם. המדריכים של פזצטא נמצאים כאן עבורכם ועל מנת לעזור לכם למקסם את היכולות שלכם בהכנה לצו הגיוס החדש, תוך כדי לימוד ותרגול של אינספור נושאים, הקשורים לאופן שבו צבא הגנה לישראל ושאר שלוחותיו ממיינות מתגייסים טריים. 
בין השאר, פועלת חברת פזצטא להכנת מתגייס טריים ליום הגיוס המיוחל.

איך נראה היום הראשון בצו הגיוס?

אם גם אתם מתגייסים לצה"ל בקרוב, או אפילו חושבים לעשות זאת, אולי תהיתם איך ייראה היום הראשון שלכם? פזצטא כאן על מנת להקל על ההכנה לצו הראשון החדש שלכם. הנה תצוגה מקדימה קצרה של מה שיהיה יום בלתי נשכח בחייכם:
1. הגעה ללשכת הגיוס: בבוקר יום הגיוס שלכם, תתייצבו במקום המצוין בהודעת הצו הראשון החדש שלך. המקום הזה נקרא "לשכת גיוס" . והן ממוקמות בכל רחבי הארץ.
2. הגעה לבאקום: ממיקום הצו הראשון שלכם, תועברו באוטובוס עם מתגייסים אחרים לבסיס המכונה הבאקום. שם תתחילו את המעבר שלכם מאזרח לחייל. בבאקום תמיד יהיה מישהו זמין שיעזור לכם לעבור מתחנה לתחנה אם תתבלבלו. (גברים, אם השיער שלכם ארוך מדי, תקצצו אותו בבאקום. זה הצבא, בסופו של דבר לא להקת רוק. גבירותיי, תצטרכו לקשור את השיער שלכן, בקשר עליון או בקוקו אם השיער שלכן מגיע עד הכתפיים.
3. צילום- עמדו בתור כדי לצלם את תעודת הזהות הצבאית שלכם.
4. ראיון אישי: לאחר מכן, תעברו לראיונות אחד על אחד, שאלונים, טפסי ויתור וטפסי הסכמה. 5. ביומטרי: לאחר מכן תסרקו את טביעות האצבעות שלכם, צילום שיניים, יילקחו דגימות דם, יוזרקו חיסונים.
6. עלו על מדים! אז יגיע הזמן שתתלבשו כמו חיילים.
7. התמיינו לבסיסים השונים לאימון ולימוד בהתאם ליעד הגיוס שלכם.

חברת פזצטא והמדריכים והמדריכות שלנו, כאן על מנת לוודא שכל תהליך הקליטה שלכם לצבא, יתבצע על הצד הטוב ביותר, ובאופן שימנף את היכולות שלכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]