ביקושים בהיקף של 554 מיליון ש''ח במכרז המוסדי בהנפקת האג״ח של דוניץ - 0404
ביקושים בהיקף של 554 מיליון ש מיכאל קויימן, ויקיפדיה

ביקושים בהיקף של 554 מיליון ש"ח במכרז המוסדי בהנפקת האג״ח של דוניץ

חברת אחים דוניץ השלימה את השלב המוסדי בהנפקת אגרות החוב להמרה שלה, בה היא גייסה 155 מיליון שקל. במהלך ההנפקה קיבלה החברה ביקושים בהיקף של 554 מיליון שקל. הריבית במכרז נקבעה על 2.18% בלבד.

את ההנפקה הוביל בית ההשקעות ווליו בייס. בין המוסדים שרכשו ניירות ערך בהנפקה ניתן לציין את ילין לפידות, מיטב דש מור ואלומות.

לדברי נסים אחיעזרא מנכ"ל חברת אחים דוניץ "הביקושים הגבוהים בהנפקת האג״ח שלנו הן הבעת אמון אדירה של השוק בפעילות שלנו. כספי הגיוס מיועדים להמשך הרחבת הפעילות – רכישת קרקעות וכניסה לפרויקטים חדשים להמשך פעילות עתידית, וגם למיחזור החוב הנוכחי של החברה".

במסגרת הגיוס קיבלה החברה מחברת מידרוג דירוג גבוה של Baa1 עם אופק דירוג יציב, המשקף את איתנותה הפיננסית של החברה.

בחברת מידרוג מציינים כי הדירוג ניתן לאור הנראות הגבוהה של תזרים החברה בגין הפרויקטים בביצוע, באופן שתורם לפרופיל הפיננסי של החברה. נכון למועד הדו״ח לחברה 5 פרויקטים בביצוע בהיקף של 525 יח״ד, כאשר בשנים 2018-2019 החברה צפויה לסיים את הקמתן של 209 יח״ד וכ-110 יח״ד, בהתאמה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com