לאחר מאבק ממושך: אושרו 300 יחידות דיור בבית אל - 0404
לאחר מאבק ממושך: אושרו 300 יחידות דיור בבית אל מוקד 443

לאחר מאבק ממושך: אושרו 300 יחידות דיור בבית אל

לפני חודשים ספורים יצאה המועצה למאבק סביב נושא התחלות הבנייה ואף הוקמו אוהלי מחאה יחד עם תושבי המועצה מול משרד ראש הממשלה בירושלים. כעת כאמור אושרו שיווקן של 300 יחידות הדיור וזאת לאחר שבתחומי המועצה לא נבנה בית אחד בעשור האחרון.  

שי אלון ראש מועצת בית אל: "לפני מספר חודשים החלטנו במועצה יחד עם התושבים לצאת למאבק ממושך סביב התחלות הבנייה במועצה, במשך עשר שנים לא נבנתה כאן אפילו לא יחידת דיור אחת.

לשמחתנו, ולאחר המאבק שאליו יצאנו נאותה ממשלת ישראל לאשרר את שיווקן של 300 יחידות הדיור במועצה. מדובר באוויר לנשימה עבור מאות הזוגות הצעירים המעוניינים להגיע ולגור בתחומי המועצה אך הדבר נמנע מהם.

בשנים האחרונות בית אל התפתחה בכל תחום, חינוך, תיירות, עסקים ועוד. רק בתחום הבנייה עמדנו במקום, אנחנו מקווים כי 300 היחידות הללו הן פתח לעוד יחידות דיור נוספות. כפי שבונים בראשון לציון,כפר סבא, ורעננה כך גם צריך לבנות בבית אל, עפרה ואפרת"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com