סיום כפול: גדוד 910 וגדוד 75 סיימו תעסוקה מבצעית בחטיבת עציון - 0404
סיום כפול: גדוד 910 וגדוד 75 סיימו תעסוקה מבצעית בחטיבת עציון

סיום כפול: גדוד 910 וגדוד 75 סיימו תעסוקה מבצעית בחטיבת עציון

גדוד 75 של חטיבה 7 וגדוד 910 סיימו השבוע תעסוקה מבצעית בגזרת חטיבת "עציון". הגדודים התמודדו בהצלחה עם הפרות סדר שכללו השלכת אבנים, הבערת צמיגים, הצתות ומגוון איומים נוספים.

מעבר למשימות הביטחון השוטף, במסגרתן הגנו הלוחמים על הצירים והיישובים, הגדודים ביצעו פעילות התקפית ענפה שכללה עשרות מעצרים של פעילי טרור, סריקות לאיתור אמצעי לחימה ופעילויות מבצעיות נוספות. רק הלילה תפסו גדוד 910 שני נשקים וחלקי נשק נוספים בעיירה חלחול.

"בחודש האחרון עשינו כל מה שאפשר כדי לשמור על שגרת חייהם של התושבים, חרף המציאות המורכבת" סיכם מפקד גדוד 910, סגן-אלוף (במיל׳) דודו פדידה, ״כאנשי מילואים, אנחנו גאים להתייצב ולשרת את המולדת – לעצור לתקופה את חיינו ולהתחייב לשמור על ביטחון תושבי הגזרה״.

סגן-אלוף יעלי קורנפלד, מפקד גדוד 75 סיכם: ״התעסוקה הייתה משמעותית עבורי ועבור הלוחמים שלי ובמסגרתה, עשינו כמיטב יכולתנו בארבעת החודשים האחרונים. נמשיך לפעול יומם וליל על מנת להגן על תושבי המדינה בכל מקום בו נפעל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]