מאי נדלן ויוסי פלרמו - לרכוש קרקע בראש שקט עם איש המקצוע הנכון - 0404
מאי נדלן ויוסי פלרמו – לרכוש קרקע בראש שקט עם איש המקצוע הנכון נטלי פלר

מאי נדלן ויוסי פלרמו – לרכוש קרקע בראש שקט עם איש המקצוע הנכון

שטחה הקטן של מדינת ישראל מגביל את אפשרויות הבניה. התוצאה היא עלייה מתמדת במחירי הנדל"ן ולצד זאת מספר הזדמנויות לרכישת קרקעות. השקעה בקרקע אשר בעתיד עשויה לעבור הפשרה ולהתאים לבניה יכולה להיות משתלמת מאד, בתנאי שהיא מתבצעת בדרך הנכונה.

הכירו את יוסי פלרמו, שותף בכיר בחברת מאי נדל"ן אדמות בישראל בע"מ. פלרמו בנה את עצמו במו ידיו בעולם הנדל"ן כשהתחיל את דרכו מלמטה, למד, חקר, השקיע בתחום ולאורך שנים הוביל את לקוחותיו לעסקאות מוצלחות. לאורך כל הדרך שם לעצמו למטרה להיות שקוף מול לקוחותיו, להעניק להם מעטפת של פתרונות כך שיוכלו לעשות את העסקה בראש שקט כשיש מי שדואג להם.

הישראלים שאוהבים את ההשקעה בנדל"ן מוצאים כי עליית המחירים מצמצמת את אפיקי ההשקעה באופן משמעותי. כאן, נכנס יוסי פלרמו כשהוא מאתר קרקעות הזמינות גם לבעלי הון נמוך, עם פוטנציאל תשואה גבוה והכי חשוב, שהרישום בטאבו נעשה על שם הלקוחות בלבד. בפגישה שלנו שמענו את כל מה שחשוב לדעת על רכישת קרקע בראש שקט.

למה להשקיע דווקא בקרקע?

"כל מי שמחפש אפיק השקעה יודע כי בשוק הנוכחי אין כל סיבה להשאיר את הכסף בבנק" מסביר פלרמו. לצד זאת מחירי הנכסים ממשיכים לעלות ומרחיקים משקיעים רבים. רכישת קרקע אשר עדיין לא הופשרה לבניה יכולה להיות השקעה טובה, במחיר נמוך בהרבה מנכס בנוי ועל אף שהתשואה לא מיידית, במקרים מסוימים היא תהיה מהירה ומשתלמת.

בשל גודל ההשקעה הסיכון נמוך והרווח העתידי עשוי להיות גבוה מאד. "נוסף על כך, כדאי לזכור כי המיסוי על עסקת רכישת קרקע נמוך" אומר פלרמו כשהוא מסביר עוד סיבה להשקעה בקרקע. מספר הקרקעות מצומצם בישראל, המחירים כרגע עדיין נמוכים, אך ברגע שהקרקע עוברת תהליך הפשרה המחיר שלה עולה. כמובן, חשוב לזכור כי כמו בכל תחום, גם כאן לא כל עסקה היא באמת עסקה טובה.

לאתר את העסקה הנכונה

"המטרה שלנו במאי נדל"ן היא לדאוג ללקוח. אנחנו מאתרים את הקרקע שלפי כל הנתונים שלפנינו מוצעת במחיר משתלם ועשויה להעניק תשואה גבוהה. אנחנו מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך ודואגים שהרישום יהיה בטאבו על שם הלקוח בלבד ולא על ידי אף אחד אחר. עד לשלב הרישום נשמרים הכספים בנאמנות אצל עו"ד" מדגיש פלרמו.

ישנן מספר נקודות שחשוב לבחון לפני שניגשים להשקיע בנדל"ן בכלל ובקרקעות בפרט. פרויקט צמרות הפארק הוא דוגמה מצוינת לכך. הפרויקט נמצא בהוד השרון והוקם במסגרת התוכנית החדשה להרחבת העיר. כרגע, תוכנית מתאר הר2050 כבר אושרה בוועדה המקומית ואישור זה עשוי להיות נקודת ההתחלה של הפיתוח באזור.

הקרקע אשר אותרה על ידי מאי נדל"ן זמינה למשקיעים קטנים וגדולים כשהעלות ההתחלתית עומדת על 299,000 שקלים. הערכת שמאי מצביעה על כך שקרקע זמינה לבניה באזור נאמדת בשווי 1.13 מיליון שקלים. כמובן, כרגע לא ניתן לבנות על הקרקע כיוון שהיא לא עברה הליך הפשרה, אך המשקיעים ייהנו מרישום הקרקע בטאבו על שמם וכל זאת באזור בתנופת פיתוח ועם משקיעים רבים שעשויים להניע את תהליך ההפשרה קדימה.

ללוות משקיעים לעסקאות טובות

פלרמו ושותפו דאגו מאז ומתמיד שכל לקוח יהיה מרוצה והם ממשיכים לפעול כך גם בעסקת הקרקע הנוכחית. "מערכת יחסים טובה עם הלקוח ודאגה לכל צרכיו, הם חלק בלתי נפרד מהתהליך מבחינתנו והמקצועיות משתלמת" אומר פלרמו כשהוא מתאר את הסיבה לכך שלקוחותיו חוזרים לעסקאות נוספות וממליצים עליו לחבריהם.

ההצלחה אינה זרה לפלרמו כשבשנת 2019 הוא ושותפו סיימו פרויקט גדול בהצלחה. מאז הוא ממשיך לאתר עסקות משתלמות שיאפשרו ללקוחותיו ליהנות מביטחון רב ככל האפשר תוך שקיפות מלאה. זוהי ללא כל ספק הדרך להיכנס לעסקת קרקע טובה. עם יוסי פלרמו ניתן להתייעץ באופן אישי במספר: 9807*

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]