תביעות סיעוד - איך אפשר לקבל את מה שצריכים במינימום מאבקים - 0404
תביעות סיעוד – איך אפשר לקבל את מה שצריכים במינימום מאבקים Freepik

תביעות סיעוד – איך אפשר לקבל את מה שצריכים במינימום מאבקים

כשאנחנו חזקים וצעירים אנחנו לא חושבים על הרגעים בהם נצטרך טיפול סיעודי. כן, מדובר על אותם רגעים קשים אשר פוקדים אותנו ככל שאנו מתבגרים, או ברגעים כאלה שגורמים לנו לחוסר תפקוד, לשיתוק, לנכות או הזדקנות ואז אנו מגלים שיש לנו צורך בסיוע של הסובבים אותנו.

הרגעים האלה שבדרך כלל הופכים לכרוניים כמו מחלות או נכויות, מגלים שיש לנו צורך באחרים שיטפלו בנו ובהחלט מדובר במצבים בהם אנו זקוקים יותר מתמיד לסיוע של אנשי מקצוע או של מוסדות ציבור וכמובן של בני המשפחה שלנו.

אבל לעיתים עד כמה שחשבנו שאנו ערוכים לרגעים האלה, ועד כמה שאנו בטוחים שהנה אנו מקבלים את העזרה תכף ומיד 0- דווקא אז  נמצא עצמנו נטושים לצד הדרך ללא אדם חברה או מוסד שיכול לטפל בצרכים שלנו, לכן חשוב להגיש תביעות סיעוד שיספקו לנו את הסיוע הדרוש.

מתי צריך להגיש תביעת סיעוד?

תביעת סיעוד חשוב להגיש כאשר אתם לא מצליחים למצות את הזכויות שלכם ולעשות זאת על ידי עורך דין מקצועי. זה נכון, במרבית המקרים חברת הביטוח וגם המוסד לביטוח לאומי יאשר קבלה קצבת סיעוד/ נכות או קבלת עזרה כלכלית בכל מקרה של קושי תאונה או הזדקנות – זאת על ידי מילוי טפסי תביעה והגשתם בלבד, אבל יש מקרים שחברות הביטוח הפרטי והלאומי מקשות על קבלה ומיצוי זכויות רפואיות וסיעודיות, ואינם מאפשרות תמורה להבטחה עליה שילמתם משך שנים ארוכות.

כיצד מגישים תביעת סיעוד?

בתחילה חשוב למצוא עורך דין מקצועי שמכיר את התחום ומומחה בו ויכול לסייע לכם למצות את הזכויות שלכם-  גם במקרים של קשיים. עורכי דין מקצועיים יעזרו לכם להבין מה מגיע לכם ומה לא, הם יעזרו לכם לדעת כיצד תוכלו לקבל סיוע וטיפול סיעודי במקרה הצורך, ועל מה שילמתם ועל מה לא.

כיום יש לא מעט חברות המציעות שירותים כאלה, אבל אתם צריכים לבחור את המשפטן הזה טוב ביותר שיש לו הצלחות בתחום וכבר סייע  למגוון אנשים שנזקקו לתביעת ביטוח סיעודי.

אז כיצד בוחרים עורך דין טוב?

כאשר אתם מחפשים עורך דין סיעוד טוב – חשוב למצוא המלצות על איש המקצוע ולוודא שאתם בוחרים מישהו שאתם יודעים שיכול לסייע לכם בבעיות חוזרות ונשנות במיצוי הזכויות שלכם.

בחרו מומחים שיש להם הצלחות מוכחות בתחום וכאלה שיכולים ללוות אותכם בכל שלב החל מהשלבים הראשונים של שליחת הטפסים וביצוע ברורים ראשוניים עד שלבים מאוחרים יותר של הגשת תביעה ואפילו ייצוג שלכם בהופעה מול ועדות רפואיות עובדים סוציאליים והופעה בבית המשפט.

כדי לבחור נכון כדאי לבצע התייעצות ראשונית עם אנשי המקצוע ולראות מי יכול לספק לכם ייעוץ טלפוני מקצועי עוד לפני שהגעתם ללשכה. בחרו בעו"ד רועי לייטכמן  שיכול לגבות את האחוזים שלו בהתאם להצלחות בגביית הביטוח הסיעודי שלכם וכך תוכלו לחסוך עלויות והוצאות. אז זה הזמן לברר מי יכול לבצע עבורכם תביעת ביטוח סיעודי ולדעת כיצד תוכלו לקבל את מה שמגיע לכם במהירות מיומנות וללא סיבוכים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]