פגישה ראשונה נערכה בין ראשי מועצת יש״ע למפקד אוגדת איו״ש הנכנס - 0404
פגישה ראשונה נערכה בין ראשי מועצת יש״ע למפקד אוגדת איו״ש הנכנס

פגישה ראשונה נערכה בין ראשי מועצת יש״ע למפקד אוגדת איו״ש הנכנס

פגישת עבודה ראשונה של מפקד אוגדת איו"ש הנכנס תת אלוף אבי בלוט, עם ראשי מועצת יש"ע.

מפקד האוגדה, תא״ל בלוט העביר למשתתפים סקירה על האתגרים הבטחוניים באזור ושמע מהמשתתפים את עיקרי הדברים החשובים בפעילות האזרחית של הרשויות. בין השאר העלו ראשי הרשויות את הנושאים הדחופים העומדים על סדר היום: הפקקים ועומסי התנועה הכבדים באזור שפוגעים באיכות החיים אבל מהווים גם סכנה בטחונית, המאבק בשמירה על שטחי סי מפני השתלטות ערבית לא חוקית, בעיות הקליטה הסלולרית, ונושאים נוספים.

המשתתפים הביעו הערכה גדולה לתת אלוף בלוט על המאמצים הגדולים של כוחות צה״ל לסיכול הטרור, על המאמצים לשמירה על הבטחון ותחושת הבטחון, על קיום המפגש והשיח הפתוח וסיכמו על המשך מפגשים ודיאלוג לחיזוק שיתופי הפעולה בין הצבא להתיישבות.

בסיום הפגישה אמר תא״ל אבי בלוט: ״הקשר בין ההתיישבות לבין כוחות צה״ל באוגדה ובחטיבות המרחביות משרת את עמידתנו במשימה לאור המטרה, ומהווה גורם קריטי לחיזוק הבטחון תחושת הביטחון".

מנכ״ל מועצת יש״ע, יגאל דילמוני אמר: ״שיח קבוע ושיתוף פעולה מלא בין הרשויות לגורמי הביטחון מסייע לשמור על שגרה בטוחה. אנחנו מודים למפקד אוגדת איו״ש על השיחה החשובה, ומברכים את חיילי צה"ל השומרים על בטחון מדינת ישראל.״

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]