נעצר תושב המרכז שניהל שיחות בעלות אופי מיני וקבע מפגש עם בן 12 - 0404
נעצר תושב המרכז שניהל שיחות בעלות אופי מיני וקבע מפגש עם בן 12 חדשות 0404

נעצר תושב המרכז שניהל שיחות בעלות אופי מיני וקבע מפגש עם בן 12

במוצאי השבת (14.10.17), התקבל דיווח במוקד המשטרה מתושב ירושלים, לפיו צעיר הגיע על מנת להיפגש עם שכנו, קטין כבן 12, לאחר שניהל עמו שיחות בעלות אופי מיני.

השוטרים שקיבלו את הדיווח, הגיבו בנחישות ותוך זמן קצר והגיעו למקום בו נקבעה הפגישה בין החשוד לקטין, ועצרו אותו. מבירור זהותו של החשוד עלה כי מדובר בתושב המרכז כבן 22.

החשוד הובא לחקירה בתחנת מוריה בחשד לניסיון ביצוע מעשה מגונה ומעשה סדום בקטין מתחת לגיל 16, במקביל אמו של הקטין עודכנה וזומנה יחד עם בנה להגיש תלונתם ווכן שכנו של הקטין.

עם התקדמות החקירה עלה כי הקטין החל לקבל הודעות מהחשוד דרך הרשת החברתית בעלות אופי ותוכן מיני, שעברו תוך זמן קצר להודעות פרטיות והתכתבויות במכשיר הנייד.

בשלב זה פנה הקטין אל שכנו וסיפר לו אודות החשוד והשיחות וכן על בקשתו של החשוד לפגוש בקטין. השכן שהחליט 'ללכוד' את החשוד, קבע עמו פגישה בירושלים סמוך לאזור מגוריהם ומשהבחין בחשוד, הזעיק מיד את השוטרים שכאמור הגיעו במהירות ועצרו אותו. מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית המשפט ואתמול שוחרר ע"י בית המשפט למעצר בית. החקירה נמשכת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com