הגיל הפופולרי למשחקי גיימינג הוא...? - 0404
הגיל הפופולרי למשחקי גיימינג הוא…? FREEPIK

הגיל הפופולרי למשחקי גיימינג הוא…?

במקביל לפריצת העידן הדיגיטלי לחיינו, עברו המשחקים שהיו בעבר נפוצים, תהליך של דיגיטליזציה זהה, כאשר משחקי הקופסא והקלפים למיניהם נזנחו, ו"הועתקו" למשחקי מחשב. ואם לרגע חשבתם שחייבים להיות בבית כדי לשחק במחשב משחקי גיימינג, חשבו שוב. כיום ניתן לשחק את המשחקים הללו מכל מכשיר נייד, בכל מקום בעולם, ובכל זמן נתון. משחקי הגיימינג הפכו כיום למאוד פופולריים. כאשר דנים בסוגיים של מה הוא הגיל הפופולרי למשחקי גיימינג הוא…? כדאי שתדעו, שבניגוד לדעה הרווחות שהעולם הזה "שייך רק לצעירים", לילדים או לבני נוער בלבד, הדברים קיבלו תפנית רצינית. חלקם הינם גיימרים פעילים בכל שעות היממה, וחלקם הינם שחקנים מזדמנים, שבכל הפסקה משחקים עם הטלפון הסלולרי שלהם. אבל מה שחשוב שתדעו, שנכון לזמנים הללו, הגיל הממוצע של חובבי הז'אנר הזה עומד על גילאי שלושים וחמש, למרות שנתון זה עשוי להשתנות בכל רגע נתון. ויודעי דבר מדווחים, כי הגיל הממוצע של השחקנים רק הולך ועולה.

מה הגיל הפופולרי למשחקי גיימינג הוא…?

ישנו מיתוס, שרבים הם המאמינים בו. אותו מיתוס טוען, כי הגיל הפופולרי למשחקי גיימינג הוא…? בני אדם צעירים בשנות העשרה לחייהם, עם נטייה קצת למעלה. אבל אנו התכנסנו פה היום, על מנת להפריך את המיתוס השערורייתי הזה. על פי מחקר שנעשה באנגליה בזמן האחרון, נמצא כי בני אדם מבוגרים, אף ההורים שלכם, מקפידים לשחק את משחקי הגיימינג, כמעט באותה מידה וזמן שהצעירים בני העשרים והשלושים משחקים.

כמה עובדות על גיימינג שכדאי שתדעו

בוודאי שכולכם מכירים את כל ההיבטים שקשורים לגיימינג. לטובת אלו מכם, אשר פחות חשופים לתחום, נשמח להציג כמה עובדות על משחקי גיימינג, שכדאי שתדעו, כמצ"ב –

  • במידה ואתם מסורים לפעולות כמו שתיית אלכוהול, אכילה מרובה, עישון נרגילות או סיגריות באופן קבוע, תוכלו להיגמל מהרגלים רעים אלו באמצעות השתתפות במשחקי הגיימינג. הם יעסיקו אתכם זמן ממושך, מה שיגרום לכם לשכוח מכל ההרגלים הלא טובים שלכם. על פי מחקר שנעשה לא מזמן באוניברסיטה, נמצא כי יש הפחתה של כמעט עשרים וחמישה אחוז ברצון של המשתתפים במחקר לחזור להרגליהם הסוררים, לאחר שנשאבו במרץ למשחקי הגיימינג.
  • הידעתם, כי משחקי הגיימינג עשויים לסייע לכם באם אתם לוקים בדיסלקציה? אכן כן. במחקרים שונים שנעשו בתחום, נמצא כי קשיי קשב הם המרכיבים המובילים בלקות של דיסלקציה. המחקרים הללו הוכיחו כי הדיסלקטיים שיפרו את הבנת הנקרא שלהם בתום כמה משחקי גיימינג. החוקרים הללו גורסים, כי הגורם לתופעה המדהימה הזאת בא לידי ביטוי בכך שלמשחקים יש סביבות שמשתנות כל הזמן. אותן סביבות דורשות מיקוד אינטנסיבי.

למה כסאות גיימינג כה מומלצים?

לעומת העבר, במציאות העכשווית, אורח החיים בישיבה הינו אנדמי. בני אדם בעלי נטייה להעביר את הזמן שלהם בישיבה דווקא. ובעיקר מול המסכים. מצב זה גורר בעטיו בהכרח השלכות. ולא חיוביות. הישיבה המרובה גורמת להיווצרות של המון בעיות בריאותיות, כמו למשל – כאבי גב, עייפות, דיכאון או השמנת יתר. על מנת לצלוח את הבעייתיות שבעניין, הכירו בבקשה את האלמנט של כסאות גיימינג. מדובר אודות כיסאות ארגונומיים, לכל דבר ועניין. כאשר משתמשים בכיסא רגיל, היושב עליהן נאלץ לשבת בתנוחות של ישיבה סטטיות. ישיבה רבה מדי בהכרח גורמת לאי נוחות, ליציבה בעייתית ולמתיחות במפרקים. כל זה ייחסך מכם עם הישיבה על הכיסאות גיימינג. אותם כיסאות באים ביחד עם רכיבים מתכוונים, שעומדים בתקנים מודרניים ארגונומיים. אותם תקנים מבטאים שני אלמנטים משמעותיים. קודם כל, עסקינן אודות תכונות שמקדמות תנועה בישיבה . בנוסף לכך, הנוכחות של חלקים מתכוונים אשר תומכים ביציבה של ישיבה נכונה ובריאה. מה צריך יותר מזה?

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]