משפחת גולדין דורשת מהקבינט: תפעלו באופן מיידי למינוי מתאם חדש - 0404
משפחת גולדין דורשת מהקבינט: תפעלו באופן מיידי למינוי מתאם חדש דובר צה"ל

משפחת גולדין דורשת מהקבינט: תפעלו באופן מיידי למינוי מתאם חדש

לקראת ישיבת הקבינט שתתקיים בצהריים (שני), ותעסוק בגיבוש עמדת ישראל כלפי ממשלת האחדות ברשות, שוחחו הבוקר הוריו של קצין צה״ל, סגן הדר גולדין, המוחזק בידי חמאס בעזה ודרשו מהשרים החברים בצוות המצומצם של הקבינט לטיפול בענייני שבויים ונעדרים, משה כחלון ואריה דרעי, לפעול באופן מיידי למינוי מתאם חדש במקום ליאור לוטן שהתפטר לפני כחודשיים.

ד״ר לאה גולדין ופרופ׳ שמחה גולדין הביעו בפני השרים חשש כבד כי הממשלה שוב מחמיצה הזדמנות להשיב את הבנים. בנוסף, דרשו מהשרים שהקבינט בישיבתו היום יחליט להתנות כל מחווה ישראלית כלפי הפיוס ברשות בקידום השבתם של החיילים והאזרחים הביתה "הסכם הפיוס בין הרשות לחמאס, שהושג באמצעות הקהילה הבינלאומית, פתח חלון הזדמנויות לפתרון לחזרתם של אורון שאול, הדר גולדין והאזרחים.

הקבינט המדיני-בטחוני חייב להציג דרישות תקיפות וברורות בנושא החיילים והאזרחים ולהתנות כל מחווה שמבקשים הרשות או הקהילה הבינלאומית הקשורים בפיוס בקידום ומציאת פתרון לנושא ההומניטרי של החיילים והאזרחים".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com