יעלון דחה את מתקפת פעילי הימין: ״בני שירת ביחידה קרבית ובתי כקצינה לוחמת״ - 0404

יעלון דחה את מתקפת פעילי הימין: ״בני שירת ביחידה קרבית ובתי כקצינה לוחמת״

בשבת האחרונה הטיחו פעילי ימין בשר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון אמירות קשות בעת שלקח חלק בשבתרבות בקריית אונו. הפעילים, שהבהירו כי לא ייתנו יותר יד להכפשות, הטיחו בין השאר ביעלון כי בתו השתמטה משירות צבאי והינה אנרכיסטית.

בפוסט שהעלה הבוקר יעלון הוא התייחס לשני נושאים שאותם הגדיר פייק ניוז.

יעלון: ״שתי דוגמאות מהיממה האחרונה: האחת נוגעת לנושאים שבנפשנו, והשנייה בעניינים אישיים משפחתיים, שאני לא נוהג להתייחס אליהם בדרך כלל, אבל יש גבול.

גרסת הפייקלינים: בוגי מגן על ההסכם עם איראן בגלל ״שנאת נתניהו".

האמת: נאום טראמפ טוב וחשוב. מדובר בסטייה של 180 מעלות מהמדיניות הבעייתית של הממשל הקודם. ההסכם הוא רע מאוד וטוב שהדברים נאמרו. אבל כשמדברים על התכלית, אם אני צריך להמליץ לנשיא טראמפ, התשובה ברורה: אל תתעסק עכשיו עם פתיחת הסכם הגרעין. אתה פותח חזית מול חמשת השותפים שלך להסכם. אתה מאחד בינם לבין איראן. אתה יכול כבר היום להטיל סנקציות, בגלל הפרות מוכחות של המשטר האיראני את החלטות מועצת הביטחון, בתחום הפצת נשק וטרור, טילים ועוד. פשוט תפעיל אותן בקונגרס! (כך יהיה לנו מנוף מול ההתקדמות האיראנית לגרעין ולא רק הישג הצהרתי).

גרסת הפייקלינים: בתי השתמטה משירות, הפגינה נגד ״הכיבוש״ ו״זרקה אבנים על חיילים״.

האמת: בני שירת ביחידה קרבית מיוחדת. בתי שירתה כקצינה לוחמת, ובת נוספת שירתה שירות לאומי מלא כי כך העדיפה. לא מטעמים פוליטיים, שמעולם לא עסקה בהם״! (בסרטון: פעילי הימין מטיחים האשמות ביעלון).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com