טרנדים חמים בעיצוב חדרי האמבטיה והמטבח - 0404
טרנדים חמים בעיצוב חדרי האמבטיה והמטבח FREEPIK

טרנדים חמים בעיצוב חדרי האמבטיה והמטבח

חדרי השירות בבית הם למעשה החדרים מן המעוצבים ביותר בו, ובחלק מהמקרים – המעוצבים ביותר, פשוטו כמשמעו. הדבר לא קורה במקרה. חדרי שירות, כשמם כן הם, אלו חדרים שצריכים לספוג את מה שלא הייתם מעוניינים לספוג בחדרי מגורים: מים על הקירות, מים על הרצפה, עומסי חום, עומסי קור ועוד. בשל כך, קיר הבטון לבדו לא יכול לספק הגנה לחדרים הללו כי המכשולים ייצרו על גביו עובש שיהפוך לטחב, שיגרום להתנפחות הקירות ומשם לצורך לצבוע אותם מחדש ובמקרי קיצון לבנות אותם שוב. הדבר היחיד אשר צפוי למנוע את הטרגדיה הוא שיפור העיצוב שלהם. כן, קראתם נכון: חומרי העיצוב שמגנים מפני הרטיבות ושינויי הטמפרטורה הם קרמיקה, זכוכית וחרסינה בעיקרם. כיצד מומלץ לבחור חיפויים אלו? כיצד יש להגן על הרצפה, במיוחד בחדר האמבטיה, מפני נזקי רטיבות?

הגנה על המטבח באמצעות חיפויי זכוכית למטבח

טרנד זה הולך ותופס תאוצה בבתים רבים. הדיירים הבינו כי דווקא החומר ממנו רובנו חששנו כי יתנפץ ויהיה לא בטיחותי לילדים בשל כך הוא גם המגן מספר אחד מפני נזקי טמפרטורה ומים במטבח. חיפויי זכוכית למטבח   מאוישים במקדמי הגנה נגד צבירת כתמי שמן ומים ולכן הם בקושי מצריכים ניקיון. עוד יתרון הוא שבשונה מתחום העץ, הפרקט והאבן אלו לא חומרים בררניים לניקיון. ניתן לנקות עם איזה חומר ניקוי שרוצים, במיוחד אם מדובר בחומר שמיועד לניקוי זיגוג, למשל ספריי ניקוי חלונות. חיפויים אלו ניתנים לעיצוב במגוון רחב מאד של אופנים: שקוף, כמו הזכוכית המקורית, ובצבעים בתנור שמעליהם ישנה פלטת זכוכית שמבריקה אותם. את העיצובים קל מאד לבחור במרכז מומחים של חיפוי זכוכית למטבח.

חיפויים וריצופים בגימור חולי לחדר האמבטיה וגם למטבח

חדר האמבטיה המודרני מכיל עיצובים שונים מעט מאלו הזכוכיתיים המאפיינים את המטבח. בחדר האמבטיה ניתן להטמיע חיפויים קרמיים או מחרסינה (ובפרט מפורצלן, שהוא ערבול של חרסינה עם מינרלים טבעיים שונים) שבשונה מאלו שהיו מוכרים לנו פעם, כיום ישנה אפשרות לבחור גימור חולי. זו גרסה מגורענת יותר של החיפויים שהמרקם השולט בה אינו חלק אלא מחוספס דמוי פסיפס. ניתן לשלב חיפויים אלו גם על הרצפה. חיפויים וריצופים בגימור חולי הם פשוט הטרנדים החדשים שישנם כיום בחדרי האמבטיה והם מאד אטרקטיביים בעיני הצופים שכבר ביקרו בהם. למיטיבי לכת, ניתן לשלב חלק מהדגמים החוליים הללו גם במטבח להקניית עיצוב מיוחד במינו.

רמת הצלחתו של העיצוב באמבטיה ובמטבח תלויה בחיפויים שתבחרו

אין ספק שכיום על מנת להגיש חדר אמבטיה או מטבח מעוצב – יש צורך להיעזר בדגמי חיפויים מיוחדים. החל מדגמי חיפוי זכוכית למטבח ועד דגמים שונים מקרמיקה או מחרסינה בגימור חולי לחדרי אמבטיה, ניתן לעצב באופן מיוחד במינו את חדרי השירות. בואו לבחור חיפויים חדשים ולעשות מחדרי השירות שלכם לפנינים אמיתיות!

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]