טיפים להפקת אירועים בלתי נשכחים - 0404
טיפים להפקת אירועים בלתי נשכחים FREEPIK

טיפים להפקת אירועים בלתי נשכחים

במקבץ טיפים זה נלמד כיצד להפיק אירוע מן החלומות. המאמר יחלוש על נושאים רבים, הן בהיבט ההפקתי והן בהיבט הטכנולוגי הרצוי לאירוע שלכם. על אף ששני התחומים חופפים זה לזה ומבססים קשר לפיו ההפקה שלכם בונה גם טכנולוגיה, ישנן יוזמות רבות שרק אתם, כבעליו של האירוע, יכולים לנקוט בהן על מנת להעפיל על הסטנדרט וליצור אירוע מתוחכם מאד ומרגש עד דמעות.

טיפ מס' 1 – מקדו את חיפוש האולם המתאים באזור מגוריכם

לאזור מגוריכם – חשיבות עליונה. מחקרים הראו שרוב האנשים שמקום מגוריהם מסוים – משם יגיעו מרבית האורחים שלהם ולכן כשאתם בוחרים לכונן אירוע באזור זה אתם אוטומטית מגדילים את הסיכוי ליצור תפוסה מלאה של מוזמנים ומוזמנות. לדוגמה, תושב הקריות ינקוט בחוכמה רבה אם יחפש אחר  אולם אירועים בחיפה. לעומת תושב עפולה או בית שאן שיצטרך לחפש אולמות אירועים בצפון באזורים קרובים יותר למקום מגוריו. ההמלצה שלנו היא גם לדעת מראש כמה אנשים אתם מזמינים ולהיערך לאפשרות שכולם יגיעו. כיצד? כאשר נותנים לכם לבחור בין אולם של 600 לאולם של 1,000 איש, למשל, יש לבחור באולם שהכי קרוב להיקף המוזמנים שאתם מתכננים, ולא להתפשר על האולם הקטן יותר מתוך הנחה סמויה ש- X אנשים לא יגיעו. מוטב להבטיח אירוע מתקתק מאשר לגלות שנתקעתם אחר כך.

טיפ מס' 2 – טכנולוגיה באולמות אירועים בנוסף להגברה ולתאורת האולמות

הגברה ותאורה של אולמות היא מה שתספק עבורכם ההפקה. אבל בשנה כמו 2021, האם זה באמת מה שיספיק לכם? כמובן שלא. אנחנו חיים בעידן של מסכים, ואיפה שיש מסך דק או רחב, שם נמצא הקהל. אם אתם מעוניינים ליצור אטרקטיביות באירוע שלכם, חפשו אחר ספקי טכנולוגיה באולמות אירועים המתמחים במסכי לד. ניתן לשכור מסך מלבני רגיל או אובייקט אמורפי שיוצר באופן גמיש צורה מקורית שתוכל להקרין כמו מסך מלבני רגיל ולשלב הקרנה זו באירוע שלכם. מה ניתן להקרין? הכל. להציג וידאו של רחבת הריקודים וההופעות עבור מי שיושב רחוק, להציג וידאו אומנותי או מצגת פאואר פוינט פרי עמלם של יזמי האירוע בנושאים שונים בהם הוא עוסק, ועוד. ניתן גם להשכיר מסכים שיקרינו גרפיקה ממוחשבת כחלק אינטגרלי מעיצוב הקירות באירוע.

השילוב בין בחירת אולם לבחירת טכנולוגיית מסכים מודרנית יוצר את התנופה שהאירוע זקוק לה

על מנת שהאירוע שלכם יוכתר כמוצלח, השילוב בין אולם אירועים מן המעלה הראשונה לבין טכנולוגיית מסכים מודרנית על הקירות הוא שיוצר את הקסם. בחברות הפקות בדרך כלל מסך ה- LED נעדר מרשימת הטכנולוגיה, כשהאספקה הרגילה מבוססת על הגברה ותאורה. על מנת לסנכרן בין הגורמים צריך לשאול את חברת ההפקות מהם חיבורי ההגברה העיקריים ולעדכן את ספקי מסכי ה- LED שלכם על מנת שיציידו אתכם במסך בר-יכולת חיבור להגברה של האולם.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]