טיפים לשדרוג העסק מהעיצוב ועד להגדלת היקף המכירות - 0404
טיפים לשדרוג העסק מהעיצוב ועד להגדלת היקף המכירות FREEPIK

טיפים לשדרוג העסק מהעיצוב ועד להגדלת היקף המכירות

שדרוג בית העסק כיום מתבטא בכמה רבדים. על מנת לגרום לבית העסק שלכם לפרוח ברמה חסרת תקדים, אנו ממליצים על מספר תמורות שיזניקו אותו למעלה במכירות, במודעוּת הציבורית ובעיקר בהילה שתהיה סביבו. מה שאתם צריכים לעשות בעסק בכדי לטפחו ולדאוג שהוא יהיה מהבולטים ומהחשובים בענף העיסוק שלכם בחלקו מתחיל ממה שקורה ממש במשרדים וממשיך בקידום העסקי כישות מסחרית.

טיפ מס' 1 – הריהוט שלכם הוא הפנים של העסק: חשוב מאד להשקיע בו את כל מה שאפשר

אין ספק שרמתה של תכולת  ריהוט משרדי היא זו שעושה מהעסק שלכם למה שהוא באמת צריך להיות. הדברים נשמעים כל כך פשוטים אבל בפועל אנשים רבים פשוט לא טורחים ליישם אותם. ישנם המון אבות ואימהות לילדים שגילו את חנות בית הספר לכסאות מחשבים ורוכשים כסאות גם עבור המשרד מבלי לדעת שהם לא נועדו לשמונה שעות עבודה אלא לקריסה טוטלית של כל מי שיישב עליהם לזמן ממושך. הם רוכשים מדפים שלא נועדו לאחסון כמו של מחסן משרדי אלא לפריטי ילדים. תכולות של חנויות ילדים לא עולות בזול כי הן זולות כספית. הן עולות לכם בסופו של דבר ביוקר רב כי עבורכם כמבוגרים הן לא מתאימות! ריהוט רוכשים רק בחנות ריהוט משרדי שבקיאה ברזי עיצוב המשרד ובתקנים הנדרשים לבטיחות בעבודה.

טיפ מס' 2 – יידוע העסק ברבים באמצעות הפקת אירועים

אירועי קידום מכירות הם אולי הכלי השיווקי הכי חזק שיש לכם בתור עצמאיים. כיצד מומלץ ליישם  קידום מכירות? קודם כל, יש לפנות לחברה שזו המומחיות שלה, הרמת אירועי קידום מכירות. בחברה זו תוכלו להיעזר בשירותיהן של דיילות קידום מכירות אשר יגרמו לציבור לדעת מי אתם ומה אתם עושים. ניתן גם להשיק אירועים במתחמי אירועים חיצוניים ופנימיים ולאפשר לחברה זו להשלים עבורכם את הפרויקטים הנדרשים להפיכת האירוע לתשתית קידום מכירות בכל המובנים. בדרך זו אנשים שלא הכרתם עד כה נחשפים לחברה או לעסק העצמאי שלכם והם אולי יזכו להיות הלקוחות, הספקים ומשתפי הפעולה הבאים שיהיו לכם.

טיפ מס' 3 – אל תפסיקו לדבר בשבחו של העסק ופועלו עם כל אדם שתפגשו

כמובן שהעסק שלכם מתחיל, בסופו של דבר, בכם. אם אתם תאמינו שהעסק ראוי להצלחה הוא ינחל הצלחה, ואם לא, אתם למעשה קובעים את סיפורו לפני שהוא בכלל נהגה. לכן, מאד חשוב, בראש ובראשונה, ליישם את שני הטיפים שלעיל, לרכוש ריהוט משרדי ממותג, תקני ומעוצב על פי רוח המשרד שלכם ולאחר מכך לגבש אירועי קידום מכירות עבור השירותים והמוצרים שאתם מבקשים לספק לקהל הרחב. במקביל, כאשר אתם בהפסקת קפה, בארוחת צהריים, בטלפון עם צד ג' בדרך הביתה או בכל הזדמנות אחרת, דברו עם האנשים שלצידכם על העסק, ספרו להם שיש לכם עסק ושהוא עומד להצליח ובגדול.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]