האם יש דירוג לעורכי דין מומחים לפינוי בינוי? - 0404
האם יש דירוג לעורכי דין מומחים לפינוי בינוי? FREEPIK

האם יש דירוג לעורכי דין מומחים לפינוי בינוי?

מדינת ישראל נמצאת כיום תחת תנופה לא קטנה בכל הקשור לבנייה והתחדשות עירונית, אנו נוכל לראות את הבנייה הזו מתקיימת כמעט בכל עיר ומובלעת בארץ, החל מראשון לציון ועד לקריית שמונה ובאר שבע.

תנופת הבנייה המחודשת יכולה להגיע למגוון דירות ובניינים, חלק מזה קשור לכך כי החוק קובע שהתחדשות עירונית יכולה להתבצע במבנים שנבנו החל משנות השבעים ומציבה סטנדרטים חדשים על מנת להציב את המבנים הישנים יותר בסטנדרט הקיים כיום. אבל אחד השחקנים המרכזים מלבד היזם או הדיירים בכל מה שקשור להתחדשות עירונית, הוא לא אחר מאשר עורך הדין שאמור לייצג את הדיירים שאמורים להשתתף בתוכנית, אז האם יש דירוג שמדרג עורך דין מומחה בפינוי בינוי?

למה צריך עורך דין?

התחדשות עירונית היא בלא מעט מהזמן הלך בירוקרטי שיש לצלוח ולעמוד בתנאים השונים על מנת להוציא אותו לפועל, אך על מנת לבצע זאת בצורה בטוחה ויעילה עם כמה שפחות בזבוז זמן והתקדמות רצינית לעבודה חשוב שתעשו זאת יחד עם עורך דין. עורך דין יוכל לא רק לייצג אתכם אל מול היזם או הקבלן, אלא גם לעזור לכם למצות את הזכויות שלהם אתם זכאים תחת התחדשות עירונית. את הבחירה בעורך דין יש לעשות בצורה דמוקרטית עם הצבעה של כל דיירי הבניין והיא תעשה רק עם רוב ברור של מעל ל60 אחוז מהדיירים. אבל בכדי שלא תצטרכו לבזבז זמן גם בחיפוש אחר עורך דין, הרשו לנו להכיר לכם את דירוג עורי הדין אשר מומחים לפינוי ובינוי.

דירוג ומי סוקר אותו?

לשכות האשראי הן אלו שבדרך כלל מבצעות את הדירוגים והסיקורים השונים למגוון חברות בעלות שם עולמי וכאלו המתנהלות בזירה המקומית, יחד עם זאת בשנים האחרונות הן גם אחראיות לדירוג וסיקור של לא מעט אנשי מקצוע שונים וכמו שחשבתם לעצמכם גם עבור עורכי דין המתמחים בדיני בנייה ופינוי ובינוי. אלו מדורגים על פי היכולת והביצועים שלהם אל מול ייצוג של דיירים בפרויקטים, הבנה כלכלית ולא מעט ניסיון שחשוב לאמוד גם אותו. כיום מי שנמצא בראש רשימת הדירוגים "AL אברהם ללום ושות"' ואחריו "ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' עם המבורג עברון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]