אם אתה אזרח אמריקאי, אלה הדברים שאתה חייב לדעת! - 0404
אם אתה אזרח אמריקאי, אלה הדברים שאתה חייב לדעת! freepik

אם אתה אזרח אמריקאי, אלה הדברים שאתה חייב לדעת!

אפשר להגיד בפה מלא כי האזרחות הכי נחשקת בעולם היא האזרחות האמריקאית. היא מביאה איתה כל כך הרבה יתרונות, דברים שעבור לא מעט מהאנשים נשמעים כחלומיים. מהסיבה הזאת יש לא מעט ישראלים המחזיקים באזרחות אמריקאית, והם נחשבים לאזרחים לכל דבר ועניין. במאמר הבא נציג לכם כמה דברים שכל אזרח אמריקאי בישראל מוכרח להכיר. כך שאם כבר השגתם את האזרחות הנחשקת הזאת, לפחות תוכלו לנצל את כל היתרונות שהיא מביאה איתה. כבר עכשיו אפשר להגיד כי יש עוד יתרונות עליהם תוכלו לקרוא בנפרד.

סיוע בתשלום על לימודים אקדמיים

כל אחד רואה את עצמו בשלב כזה או אחר מתחיל לימודים באוניברסיטה או במכללה. האם אתם יודעים כי האזרחות האמריקאית יכולה לסייע לכם גם בזה? הממשלה בארצות הברית מסייעת לאזרחיה ללמוד במוסדות לימוד מוכרים ברחבי העולם. המשמעות היא שתוכלו לקבל סיוע בתשלום הלימודים על ידי ארה"ב, אפילו אם אינכם גרים במדינה. כך שכדאי לכם לבחון את העניין הזה עוד לפני שתתחילו את הלימודים עצמם.

אזרחות אמריקאית עוברת לילדים

הזכאות לאזרחות אמריקאית לא נשארת אך ורק אצלכם, היא יכולה לעבור גם עבור הילדים שלכם. כל אזרח אמריקאי יכול להעביר את האזרחות לילדיו במידה והוא מעוניין בכך. המשמעות היא שילדים של אזרחים ישראלים המחזיקים גם באזרחות אמריקאית יהיו זכאים לאזרחות כפולה. בדיוק כמו ההורה שלהם, הם יחזיקו באזרחות ישראלית מצד אחד ואמריקאית מהצד השני. כל אחת מהאזרחויות הללו יכולה להביא איתה את היתרונות שלה. עבור ילד קטן זוהי ללא ספק נקודת פתיחה מעולה.

זכות בחירה בבחירות בארה"ב

הפוליטיקה בארה"ב מעניינת אתכם מאוד? בכל כמה שנים מתקיימות בארה"ב בבחירות לנשיאות המדינה. אזרחים ישראלים המחזיקים באזרחות אמריקאית יכולים להצביע בבחירות. כל מה שהם צריכים לעשות זה רק לגשת לשגרירות ארה"ב בישראל. בשגרירות עצמה אפשר להצביע במהלך ימי הבחירות, ולקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות. יש כאלה שרואים את ההזדמנות להצביע בבחירות בתור הזדמנות שלא תחזור על עצמה. יש לכם את הכוח להשפיע, למה שלא תשתמשו בו בתבונה?

התנהלות עם רואה חשבון אמריקאי

צריכים רואה חשבון מסיבה כזאת או אחרת? בתור אזרחים אמריקאיים יש לכם אפשרות לעבוד עם רואה חשבון אמריקאי. באמריקה תוכלו למצוא רואי חשבון מעולים, כאלה שמכירים את כל הפרטים הכי חשובים. בטח אם תרצו לנהל כל מיני דברים הקשורים לעסקים או דברים אישיים באמריקה, תהיו מוכרחים לעבור עם רואה חשבון אמריקאי. בתור אזרחי המדינה יש לכם אפשרות לפנות אל רואה חשבון שמתאים לכם, כזה שתוכלו לעבוד איתו. הוא יסייע לכם להסדיר את כל העניינים שעדיין נמצאים על הפרק. כך לא תביאו את עצמכם למצב שבו תשלמו על כך ביוקר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]