מה זה סליקה ואיך זה עובד? - 0404
מה זה סליקה ואיך זה עובד? FREEPIK

מה זה סליקה ואיך זה עובד?

אם אתם מוצאים עצמכם מסרבים פעם אחר פעם לקבל תשלומים מלקוחות באשראי, אם אין לכם דרך לחייב טלפונית לקוחות או לבצע פריסת תשלומים – אתם בוודאי מפסידים לא מעט עסקאות ובד בבד גם משאירים את בית העסק שלכם מיושן ופחות רווחי.

סליקה של כרטיסי אשראי היא דרך להעביר תשלומים בקלות ונעשית במגוון עסקאות החל מתשלום בבית עסק קטן עד עסקאות גדולות יותר כמו למשל חיוב בכרטיס אשראי על שכר דירה או השכרת נכס, סליקה מאפשרת לחייב לקוח על מוצר שקנה בחנות וירטואלית לשלם מראש על טיפולים ברפואה משלימה או על שיעורים פרטיים, סליקה משמשת בעלי עסקים החל מקונדיטורים עד מומחים בשיווק דיגיטאלי – וכן, רשימת העסקאות בהן כדאי שתהיה לכם את האופציה לסלוק תשלומים – הינה ארוכה במיוחד..

סליקה לעסקים של כרטיסי אשראי נעשית בלא מעט מקרים החל בזמן רצון בסיסי של הלקוח לשלם בכרטיס אשראי או להעביר תשלומים על שירות מסיים, עד למקרים של רצון לחלק תשלומים, לדחות אותם (כמו במקרים של שוטף + 30) ובשאר מקרים בהם מעדיפים לקוחות לבצע תשלומים בכרטיס אשראי.

בעלי עסקים חשוב שיוכלו לספק תשלום בצורה כזאת ושיש לבחור חברה מקצועית שתספק סליקת אשראי לעסקים שתהיה בטוחה ותאפשר לזכות את מקבל התשלום על עסקאות לאחר שנבדקו וקיבלו אישור מחברות האשראי. כך אפשר לבצע חיוב גם מרחוק כמו למשל עסקה טלפונית או כזאת שנעשית דרך האינטרנט ואפשר לבצע עסקאות מכל מיני סוגי תוך תנאי תשלום משתנים שאינם פוגעים בבעת העסק.

סליקה היא גם מאד יעילה לחנויות אינטרנט, בהקשר של קידום אתרים לעסקים קטנים (ובכלל), שכן סליקה מאפשרת להקים ולבסס עסק אונליין שיכול לעמוד בפני עצמו ולמכור מוצרים ו/או שירותים באינטרנט.

אז איך סולקים?

כדי להכנס לעניינים ולגבות תשלומים בצורה הרבה יותר זורמת, כדאי לבחור חברה שמספקת סליקה מקוונת לעסקים.

בחרו חברה שיכולה לספק חיוב ותשלומים אונליין באמצעות סליקה מהירה וקלה.

שימו לב כי אתם יכולים לבצע סליקה באמצעות כרטיסים או תשלום פייפאל, וכי אתם בוחרים חברה שתספק סליקה שעומדת בכל תקני האבטחה המוכרים.

חשוב לבחור דרך לנהל חנות אינטרנטית במידה ויש לכם כסאת עם תשלומים און ליין ולקבל את כלל השירותים החל ממסוף מקוון עד תמיכה ושירות, מערכת חיוב מנויים אוטומטית וכל מה שסליקה יכולה להציע לבעלי עסקים. כך תוכלו להתקדם ולהפוך להרבה יותר יעילים ורווחיים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]