עבירות קשות במהלך השירות הצבאי – לא יכולות לעבור בשתיקה - 0404
עבירות קשות במהלך השירות הצבאי – לא יכולות לעבור בשתיקה יחצ

עבירות קשות במהלך השירות הצבאי – לא יכולות לעבור בשתיקה

השירות הצבאי הוא תקופה מאתגרת ומבלבלת מבחינתם של צעירים רבים, בוודאי כאשר אתם מגיעים מרקע סוציו-אקונומי או משפחתי מורכב מאוד. ולכן, במצב שבו אתם מבצעים עבירות פליליות במהלך השירות הצבאי צריך לחשב את הצעדים שלכם בזהירות המרבית אל מול המערכת. העזרה של עורך דין מקצועי כמו עורך דין אלון ארז, היא זו שיכולה לאפשר לכם להגיע למיצוי מושלם של תהליך קבלת ההחלטות, וכך להבטיח שאתם שומרים על הזכויות שלכם.

הליווי שאתם צריכים לקבל – מהאנשים שזו היא המשימה שלהם

ליווי במהלך השירות הצבאי, בוודאי כאשר מדובר על ליווי משפטי בהתמודדות מול המערכת הצבאית חייב להיות ליווי מאוד מקצועי. עורך דין לענייני צבא הוא אדם שלא רק מכיר את רזי החוק הצבאי, אלא גם יודע בדיוק איך לפנות לגורמים בתוך המערכת הצבאית כדי להבין בדיוק מה היא הסיטואציה המשפטית שמאפיינת את המצב שלכם.

עבירות סמים בצבא – יכולות להשפיע גם על האזרחות

אם ניקח לדוגמה את ההתמודדות עם עבירות סמים בצבא,  המערכת הצבאית היא מערכת מאוד מחמירה שיכולה ורוצה להעניש בחומרה חיילים שמבצעים עבירות סמים. כלומר, ההשפעה של עבירות סמים היא לא רק על השירות הצבאי אלא על כל העתיד שלכם וצריך לחשוב על הפרטים הללו כאשר אתם מחליטים לקחת הסכם עסקת טיעון או לבצע עונש מאסר בפועל.

האחריות שלכם להרים את הטלפון – בהקדם האפשרי

בהנחה שהגעתם לנקודה שבה צריך לקבל החלטות חשובות בנוגע להתמודדות עם העבירות שביצעתם במהלך השירות הצבאי, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות למקצוענים בהקדם האפשרי. בין שמדובר על עורך דין לענייני סמים ובין שמדובר על עורך דין עבירות מין זוהי בחירה חשובה מאוד שתשפיע על ההתמודדות שלכם ועל היכולת למצוא את העמק השווה אל מול המערכת המשפטית של הצבא. אלו הם שלבים מאוד קריטי ומאוד משמעותיים ליכולת שלכם לשפר את המצב המשפטי, מה שאומר שיש לכם פה אינטרס לשמור על הזכויות שלכם כדי להמשיך את החיים בלי כתם של עבירות פליליות.

הטלפון הראשון שאתם צריכים לבצע מיד לאחר הממשק הראשוני עם אנשי המשטרה הצבאית הוא לעזרתו של עורך דין מיומן ומנוסה כמו עורך דין אלון ארז. הצוות של משרד עורכי דין פליליים שלנו יציע לכם שירות וליווי דיסקרטי בתהליך ההתמודדות עם התביעה המשפטית, עד שתוכח חפותכם. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות המשרד ניתן לפנות לטלפון 0507368203.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]