כל מה שצריך לדעת על פירוק רכבים - 0404
כל מה שצריך לדעת על פירוק רכבים freepik

כל מה שצריך לדעת על פירוק רכבים

אם יש לכם רכב ישן מאוד, רכב שעבר תאונה קשה ולא ניתן לתקן אותו מכל מיני סיבות מכניות, רכב שרואה כל יומיים או שלושה את המוסך, כנראה ששמעתם את המושג פירוק רכבים.  למעשה, מדובר בתהליך שמתאים אך ורק לרכבים שיצאו משימוש. מטרת התהליך היא בעצם להשמיש רק את חלקי החילוף שעדיין ניתן לעשות בהם שימוש ואת שאר החלקים לשלוח למחזור. מדובר בפרויקט ייחודי המסייע לשמור על הסביבה שלנו, להוריד מהכביש רכבים שיצאו מכלל שימוש ולהחליפם בחדשים. הרי אם חושבים על התמונה הכוללת מגלים כי בישראל הכבישים מאוד עמוסים ופקוקים. כולנו חווים את זה ביום יום שלנו. יחד עם זאת, רוב הרכבים שנוסעים בכביש עם חדשים וחדישים. אלו שלא, במקרים רבים מתאימים לגריטה.

אז מהם היתרונות של פירוק רכבים?

למעשה, שאנחנו מחליטים להעביר את הרכב שלנו לתהליך של פירוק, אנחנו נהנים ממגוון של יתרונות. ראשית כל, ההרכבים הישנים שנמצאים על הכביש בין אם הם נוסעים עליו ובין אם הם סתם עומדים בצד המדרכה מזהמים את הסביבה  וגורמים לנזקים רבים. הם פולטים חומרים שמזהמים אותה והרבה פעמים אם נחכה לטסט הבא שלהם, הם לא יעברו אותו בכלל. בנוסף, מדובר ברכבים שהם מאוד שנים ויוצרו לפני שנים רבות, לכן הטכנולוגיה שלהם ישנה והם צורכים לא מעט דלק. צריכה זו גם היא תורמת לא מעט לתהליך הזיהום הסביבתי. אם תשלחו את הרכב של לפירוק גם תקבלו על זה כסף ולכן כולם יוצאים מורווחים מכל הנושא. אותם רכבים ישנים מעלים חלודה, הם נוטים לשחרר אדים של דלק, סוגים שונים של שמנים ולכן הדבר הטוב ביותר הוא לשלוח אותם לשירותיו של מומחה לפירוק רכבים.

איך זה עובד?

אם הגעתם להחלטה ואתם מעוניינים לשלוח את הרכב שלכם למגרש לפירוק רכבים אתם צריכים לאתר מגרש כזה ויחד עם זאת להגיע למשרד הרישוי ולבטל את רישיון הרכב. תצטרכו להגיע עם תעודת זהות או ייפוי כוח של בעל הרכב. ללא ביטול רישיון הרכב לא ניתן על פי החוק להעביר את הרכב לגריטה. מי מעביר את הרכב למגרש לפירוק רכבים?. יש שתי אפשרויות. או שאתם מעבירים את הרכב וזה כמובן אפשרי רק אם ניתן להניע אותו. האפשרות השניה היא לפנות ל- מומחה לפירוק רכבים שבחרתם ואז הוא  דואג באמצעות גרר להעביר את הרכב למגרש. משם אתם לא צריכים לדאוג לשום דבר, אתם מקבלים כסף מזומן על הרכב שלכם בהתאם לשווי שלו וזהו, הרכב מועבר לפירוק.

שליחת הרכב לפירוק מאפשרת לכם:

  • לקבל כסף מזומן על הרכב בהתאם לשווי שלו
  • לעזור בשמירה על הסביבה שלנו אתם
  • להגדיל את הבטיחות על הכביש
  • להפחית את זיהום האוויר

מחפשים מגרש לפירוק רכבים? ניר המהיר קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים. צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה וללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב. ניתן ליצור קשר במספר 072-326-4138 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]