איך תייעלו תהליכי ניהול החשבונות בעסק שלכם? - 0404
איך תייעלו תהליכי ניהול החשבונות בעסק שלכם? CANVA

איך תייעלו תהליכי ניהול החשבונות בעסק שלכם?

רובנו שואלים את עצמנו איך נוכל לייעל את תהליכי ניהול החשבונות בעסק שלנו, הרי זה דבר אשר תופס לנו שעות רבות בחודש אשר יכול להיות מתורגמות לדברים אחרים, כמו למשל: פיתוח עסקי, עבודה על השיווק של העסק שלנו, חיזוק קשרים עם לקוחות ואף לזמן פנאי שלנו עם המשפחה. מגיע לנו לא?

תהליכי ניהול חשבונות לא מסתיימים אך ורק ברשימת ומתן חשבונית, אלא על מלאכת מחשבת של ממש. בדיוק לשם כך נוצרו תוכנות להנהלת חשבונות. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לייעל את התהליכים בעסק שלכם.

תוכנה תעשה לנו סדר בעסק, אבל לא תעשה לנו את העסק

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד על תהליכי ניהול החשבונות בעסק שלנו, עלינו להבין שתוכנה היא כלי שעוזר לנו אך היא לא תחליף לעבודה קשה.

אנו מציעים לכם טרם עבודה עם תוכנה לניהול חשבונות לעשות לעצמכם טבלת יעדים – כלכליים, שיווקים, שינוים ושיפורים במערך העובדים ולהתעדכן אל מול המערכת האם אתם במקום הנכון. שוב, המערכת היא כלי – אתם הלב הפועם של העסק שלכם.

דוחות מסודרים – לנו נשאר רק להסיק את המסקנות

תוכנת הנהלת חשבונות תעזור לנו להפיק דוחות מסודרים בהתאם למלאים שלנו, לחשבוניות אותם הוצאנו ורווח הוצאות אל מול הכנסות. באמצעות דוחות מסודרים ויעילים נוכל להסיק את כל המסקנות הרלוונטיות ולחשוב כיצד נוכל להשתפר ולעלות בפעילות העסקית. שימו לב, טבלת הוצאות מסודרת תעזור לכם לשים לב אם אתם משלמים על שירות שאתם בכלל לא צריכים או אפילו יכולים להוזיל שירות מסוים. היום אתם יודעים עם כמה אתם נשארים בכיס בסוף החודש?

כבר לא צריך לעבוד עם מספר רב של נותני שירות

עד לא מזמן, באותו עידן בו היינו צריכים לרשום את הקבלות בעצמנו ולשמור אותם עד לשלב הדיווח היינו צריכים גם להתפזר בין מספר רב של נותני שירות. היום אנו רואים חברות כמו – "לינט – תוכנה לניהול עסק", אשר מרכזת עבורנו את הכל בבית אחד. שירותים כמו: קופה רושמת, קופה ממוחשבת, הפקת חשבוניות און-ליין, ניהול מלאים, סליקת אשראי, שעון נוכחות לעובד, אפשרות לשלוח דוחות חודשיים ושנתיים לרואה חשבון, התממשקות לחנות אינטרנט, ליקוט מוצרים לפני משלוח ואף בקרה על רווחיות הפרויקטים שלנו. היום אפשר לקבל הכל במקום אחד ובכך לחסוך אלפי שקלים בחודש ועבודה עם מספר רב של נותני שירות.

לינט – תוכנת הנהלת חשבונות

ניהול תהליכי חשבונות בעסק שלכם מתחיל בלינט. לינט כבר 11 שנים נמצאת בקדמת הטכנולוגיה בכל האמור לניהול עסקי וניהול חשבונות ומפעילה תוכנת ניהול עסק אשר מטפלת בכל התפקודים העסקיים של העסק. במהלך השנים ובעזרת פיתוח שלא נגמר לינט מעמידה לרשות לקוחותיה תוכנה אשר מתאימה לכל ערוץ מכירה אפשרי והופכת כל פעולה לפשוטה. רציתם לייעל את תהליכי ניהול החשבונות בעסק שלכם? רציתם לינט.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]