חברת שיפוצים ומרוצים נותנת לכם 5 טיפים לבחירת קבלן שיפוצים - 0404
חברת שיפוצים ומרוצים נותנת לכם 5 טיפים לבחירת קבלן שיפוצים pixabay

חברת שיפוצים ומרוצים נותנת לכם 5 טיפים לבחירת קבלן שיפוצים

כל מי שמתכנן לבצע שיפוץ מאסיבי בביתו, מודע לכך שמדובר בתקופה לא פשוטה, אך התוצאה הנפלאה שאמורה להיות, שווה את כל אי הנוחות בעת העבודה של קבלן השיפוצים בבית.

איך לבצע שיפוץ עם קבלן מעולה?

כדי לא לבצע טעויות, יש כמה טיפים שכדאי לפעול על פיהם:

 • קבלת המלצות מקרובי משפחה, מכרים או חברים שביצעו שיפוץ באמצעות אדם זה. חוות הדעת שלהם היא חשובה ביותר כיוון שהם עברו אתו את כל התהליך של ההחלטה מה ואיך לשפץ, קביעת העלויות ואופן התשלומים. הם התנהלו מולו לאורך חודש או חודשיים והשאלה היא אם הוא עמד בכל המחויבויות שלו, אם עמד בלוחות הזמנים, השתמש בחומרי בנייה שהם על פי התקן ואם ביצע עבודה מקצועית והלקוחות מרוצים מהעבודה שבוצעה.
 • קריאת חוות דעת על קבלן ספציפי זה באתרי האינטרנט. מה כתבו עליו? ביקורות חיוביות? או אולי דיס-המלצה לאור פעולות מסוימות שהלקוחות לא היו מרוצים ממנו, כמו אי עמידה בלוחות הזמנים, חוסר מקצועיות ועוד.
 • חשוב לראות עבודות קודמות שקבלן זה ביצע. אפשר לראות זאת בסרטונים ובתמונות, אך עדיף לתאם הגעה לדירה או לבית הפרטי ולראות בעיניים את העבודה שבוצעה ואת העמידות שלה ושביעות הרצון של הלקוחות מהשינוי המבורך שקרה בבית.
 • חתימה על הסכם עבודה עם הקבלן. בהסכם מפורט זה יפורטו כמה נושאים:
  • אילו עבודות יבצע הקבלן כמו לדוגמה, הוצאת הריצוף הקיים, החלפת התשתיות והדבקת ריצוף חדש.
  • פירוט העלויות של העבודות.
  • מי דואג לחומרי הבנייה, אם הלקוחות רוכשים אותם ומעבירים אותם לדירה או שהקבלן בהצעת המחיר שלו כלל גם את החומרים הללו.
  • מתי יתחיל השיפוץ ומתי הוא יסתיים.
  • מה יהיה לוח התשלומים, לאחר החתימה על ההסכם הלקוחות יעבירו לקבלן מקדמה ולאחר מכן יירשם בהסכם מדרגות התשלומים וזאת בהתאם לסיום העבודות החלקיות על פי הרישום. בתום העבודה הזו הקבלן יקבל חלק נוסף מהשכר המגיע לו, אך לא יקבל את מלוא התשלומים אלא אם סיים את העבודה כולה.
  • מהו אורכה של תקופת האחריות של הקבלן על העבודות המבוצעות.

קבלן שיפוצים איכותי

כאשר קובעים כי השיפוץ המאסיבי יתבצע על ידי חברת מקצועית ומנוסה כמו חברת שיפוצים ומרוצים, אפשר להיות רגועים כיוון שמדובר בקבלן שיפוצים מיומן, מנוסה ואמין שמבצע את כל העבודות הנדרשות באופן מקצועי ביותר ותוך התייחסות יוצאת דופן לצרכים של הלקוח.

הוא עושה כל שניתן כדי לסיים את העבודה במועד שנקבע ואף לפני כן. הוא מודע לחוסר הנוחות הרבה בבית בתקופת השיפוצים ולכן עושה כל שניתן כדי לסיים את העבודות במועד שנקבע ואף לפני כן כדי לאפשר לבני הבית לחזור לשגרת החיים שלהם, אחרי שחברת ניקיון תנקה את כל השאריות וכך הבית יהיה מבריק ומצוחצח.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]