יזמים ישראלים בגרמניה - 0404
יזמים ישראלים בגרמניה freepik

יזמים ישראלים בגרמניה

גרמניה, מדינה בעלת פוטנציאל עסקי שקורץ ללא מעט משקיעים להגיע ולבחון את האפשרויות העומדות בפניהם, הן בתחום החברה והן בתחום התעשייה, גרמניה בעלת לא מעט אזורים שונים במהותם, כמו גם היסטוריה ענפה שהותירה לא מעט עסקים ואזורים נטושים בעלי פוטנציאל אדיר מאחור אל מול מעצמות גדולות שמשפיעות על עולם הנדל"ן, העסקים, הייצור ועוד, אז כארץ ההזדמנויות גם לא מעט יזמים ישראלים החליטו לממש או לפחות לנסות לממש פוטנציאל היזמות שלהם גם בגרמניה.

אילן גיפמן

טייקון, יזם ואיש עסקים, אילן גיפמן לא פעם הרעיף תשבחות על מדיניות העסקים הרווחת באירופה ובפרט ההזדמנויות המקלות על בעלי חזון בפרט בגרמניה, אילן גיפמן מאמין שבישראל כמעט ולא ניתן להגיע לתשואות גבוהות, ולו רק בשל תנאי ההלוואות הניתנים לאנשי העסקים, בישראל יגבו מאיתנו מינימום של 6 אחוזים על ההלוואה שלקחנו שזה פי שלוש במקרה הטוב מריביות של בנקים בחו"ל. בשל כך, אילן קידם רכישות נדל"ן בגרמניה, אילן גיפן ניהל את חברת הנדל"ן אספן גרופ, תחת ניהולו החברה הרחיבה את פעילותה בגרמניה ורכשה נכסים מרכזיים ושטחים של עשרות אלפי מטרים שמושכרים במלואם ומרוויחים עבור החברה עשרות מיליוני יורו בכל שנה עם עסקאות של 9% רווח ומעלה וזאת בשל נכונותם של הבנקים לריביות נמוכות מיזמים, בעלי עסקים ובכלל כתרבות תעשייתית מתפתחת.

  אמיר דיין

אמיר דיין אשר מוביל ומכריע בלא מעט מההחלטות אותם לוקחת המשפחה כעסק נדל"ן, ראה את הפוטנציאל שגרמניה מציעה כיום ליזמים בגבולותיה והצליח בלא מעט עסקאות רווחיות ביותר לעסקיו, משפחת דיין בעלת היסטוריה ענפה עם ענף הנדל"ן בגרמניה, משפחת דיין קיבלה בעברה לא מעט שטחים ופרויקטים לשיקום ובנייה של יחידות דיור, עסקים, מרכזים ועוד, גרמניה העבירה למשפחת דיין נדל"ן בשל יכולותיה הכספיות, הלוגיסטיות והקשרים שידעה המשפחה לטפח לאורך השנים.

העסקים של משפחת דיין שלא מעט מהם בגרמניה מאפשרים למשפחה להנות מתנאים כלכליים ורווחים שלא קיימים בישראל עבור יזמים שרוצים לפעול בתחום הנדל"ן בארץ.

גרמניה ולא מעט מדינות בעולם מקדמות אנשי עסקים ויזמים בעלי יכולות וקשרים ומעודדות אותם לעשייה על ידי מתן מענקים והלוואות שמאפשרות רווחים גבוהים לעוסקים במלאכה, לא מעט מאותם היזמים בגרמניה מנסים לעסוק ולתרום בדרך יזמית כאן בישראל, אך לא פעם רק לאחר שביססו את מעמדם הכלכלי בגרמניה לדוגמה, ביסוס שמאפשר להם לעסוק ביזמות ישראלית שבשל כל החוקים, מיסים, תנאים ופוליטיקה לא מאפשרים ליזמים להרוויח ולהוציא לאור מיזמים שיטיבו ויקלו על עומס ויוקר המחייה שקיים בישראל, בסופו של דבר מעצמה עסקית כמו גרמניה תאפשר למוחות ישראלים ויזמים מכל קשת העסקים לעסוק ולזום בגרמניה על מנת לגרוף רווחים הולמים מאותן העסקאות כנגד מדינה יקרת ריביות שמסכלות לא מעט עסקאות ויזמויות שפונות לאירופה, גרמניה. 

זהר לוי , קונה בארצות הברית ומוכר בגרמניה

זהר לוי , הבעלים של חברת 'סאמיט' ראה את הפוטנציאל הטמון במדינה שפניה משתנות לאור העובדה כי זו נשארה המעצמה האירופית האחרונה באיחוד האירופי. לאור השינויים שעובר העולם בשנים האחרונות, בייחוד לאור מגיפת הקורונה. זהר לוי מסתובב בגרמניה כבר לא מעט שנים מה שכמובן הפך אותו לאיש עסקים מצליח במיוחד בתחומו. ללא כל ספק, הוא רואה בגרמניה את העתיד הכלכלי העולמי.

אשטרום נכסים ברשותו של מוטי סלע ראו את העתיד בגרמניה

זה כבר עשר שנים שחברת אשטרום נכסים מנהלת מגעים עם שוק הנדלן הגרמני. שכן רבים יודעים כי שוק השכירות בגרמניה, בייחוד בערים הגדולות הולך וצובר תאוצה. ללא כל ספק המהלך ששם אותם על המפה בשנת 2007 על ידי רכישה של בניין משרדים בגרמניה תמורת 22.5 מליון שקל הפך אותם לאלו שפורצים דרך בשוק הנדלן הגרמני.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]