נתניהו: ״ביטול המכרז עליו מדבר יעלון נעשה על פי בקשה בכתב של... משרד הביטחון בראשות בוגי יעלון״ - 0404
+
נתניהו: ״ביטול המכרז עליו מדבר יעלון נעשה על פי בקשה בכתב של… משרד הביטחון בראשות בוגי יעלון״ לע"מ

נתניהו: ״ביטול המכרז עליו מדבר יעלון נעשה על פי בקשה בכתב של… משרד הביטחון בראשות בוגי יעלון״

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף את הדיווחים ב״ידיעות אחרונות״ וטען כי מדובר במחזור ידיעות ובפייק ניוז. נתניהו תקף את יעלון וטען כי דברי בוגי יעלון בעניין מכרז הספינות הוא שקרי, שכן, יעלון ומשרדו הם אלה שביקשו להורות על ביטול המכרז.

נתניהו: ״עוד פייק ניוז של ״ידיעות אחרונות״. משעשע לראות כיצד עורכי ״ידיעות אחרונות״ חזרו לסורם.

בערב חג סוכות הם מיחזרו כתבת שער על רעייתי שרה, שכל הכותרות המכפישות בה יתבררו כמופרכות לחלוטין בשימוע.

בערב שמחת תורה הם מיחזרו כתבת שער נגדי עם טענות של בוגי יעלון שכבר הופרכו על ידי פרקליט המדינה (שאמר שוב לפני ימים אחדים שרה״מ אינו קשור בשום צורה לפרשת כלי השיט ואינו חשוד בדבר).

בין לבין הם מיחזרו כתבת רכילות מכפישה על בני יאיר. זה רק אני, או שגם אתם מזהים פה קמפיין?

הציבור לא מתרשם מהקמפיין האגרסיבי של ״ידיעות״ שנשען על סיגרים וחמגשיות. לכן ״ידיעות״ מנסים בכל דרך לקשור אותי בכח לחקירות שאין לי כל קשר אליהן. הם יודעים שבסוף לא ישאר כלום, חוץ מכמה עשרות חברי הכנסת שנשלחו מטעמם כדי להצביע בעד סגירת ״ישראל היום״.

אגב, אם הם באמת היו בודקים את העובדות, הם היו מגלים שביטול המכרז עליו מדבר יעלון נעשה על פי בקשה בכתב של… משרד הביטחון בראשות בוגי יעלון! זהו אותו בוגי שאמר שבוע לפני שנאלץ לוותר על תיק הביטחון בנסיבות פוליטיות, שיש לנו ראש ממשלה מצויין. מעניין איזה ״תחקיר״ ימציאו ב״ידיעות״ לגיליון חנוכה״.

משה (בוגי) יעלון צייץ בתגובה לדברי ראש הממשלה: ״הלחץ והטבעת המתהדקת נותנים אותותיהם. עכשיו הגיע תורם של השקרים. לא אחבל בחקירה כדי להפריך את העיוותים המכוונים של נתניהו. כדרכי, אמת דיברתי! אמת יש רק אחת וחצי אמת גרועה משקר. בחקירה כבר לא תהיה ברירה״.