התקיים טקס סיום קורס המנטורים לקהילה האתיופית - 0404
התקיים טקס סיום קורס המנטורים לקהילה האתיופית

התקיים טקס סיום קורס המנטורים לקהילה האתיופית

טקס הסיום של קורס המנטורים לקהילה האתיופית התקיים אמש במרכז הצעירים ג'סיקה, במעמד ראש עיריית חולון, מוטי ששון. מדובר בתוכנית "וונדמה" (באמהרית: אח שלי), שמטרתה ללוות בני נוער יוצאי אתיופיה ולתמוך בהם לקראת הגיוס ובמהלך השירות הצבאי, על מנת לעודד שירות צבאי משמעותי ומלא. בנוסף, מטרת התוכנית לבנות ולחזק את החוסן האישי של בני הנוער וכן, להקנות להם כלים להתפתחות אישית ולהשתלבות מיטבית בחברה הישראלית. הפרויקט התקיים בהובלת מחלקת קליטת העלייה של עיריית חולון, בשיתוף "הדרך החדשה" – המטה לשילוב מיטבי של עולי אתיופיה ורשת קהילה ופנאי.

ראש העיר, מוטי ששון: "מדובר בפרויקט ערכי וחינוכי משמעותי, שיש בו גם ערבות הדדית ותרומה לקהילה ולחברה. בני הנוער שישתתפו בתוכנית יידעו שיש להם כתובת לפנות אליה בכל בעיה ובכל מצוקה שמתגלית, יידעו שיש להם אח או אחות בוגרים ויידעו שאף פעם, אף פעם, אסור להתייאש וּלהרים ידיים כי אפשר גם אחרת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]