בתוך ארבעה ימים: 12 זוגות תאומים נולדו במרכז הרפואי ברזילי באשקלון - 0404
בתוך ארבעה ימים: 12 זוגות תאומים נולדו במרכז הרפואי ברזילי באשקלון מורן אחדות, צילום רפואי ברזילי

בתוך ארבעה ימים: 12 זוגות תאומים נולדו במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

חג עמוס במיוחד עובר על צוות חדר היולדות של המרכז הרפואי ברזילי באשקלון, כאשר בתוך ארבעה ימים בלבד נולדו במקום לא פחות מ-12 זוגות של תאומים.

מתוך 12 הלידות, שבע נולדו בניתוח קיסרי, ארבע בלידה רגילה ולידה אחת שבה התינוק הראשון נולד בלידה רגילה ואילו אחותו נולדה בניתוח קיסרי. בסך הכל מדובר ב-16 בנות ושמונה בנים, כשאחד מזוגות התאומים נותר בפגייה להשגחה.

רעות בן זאב, ממלאת אחראית חדר הלידות, סיפרה על הימים העמוסים ואמרה כי "לכולנו הייתה זכות לקחת חלק בסוף שבוע אחד של עשייה מקצועית ואיכותית, מלאה באהבה ונתינה ולחזות בפלא של היוולדם של 12 זוגות תאומים. מבחינתנו זהו רגע מדהים, מבורך ומקסים".

האחות האחראית במחלקה לאם וליילוד, גלי מרום, סיפרה כי "זו פעם ראשונה במהלך 7 שנות עבודתי במחלקה שנתקלתי בתופעה מבורכת שכזו. כל האחיות התרוצצו בין היולדות לתינוקות בניסיון לעזור בכל דרך. נתקלנו בסיפורים מרגשים, הורים מופתעים והמון דמעות של אושר. כל לידה היא פלא בפניי עצמו, אך לידת תאומים היא מתנה כפולה שהייתה לי הזכות לקחת בה חלק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com