למה כל עסק צריך אוטומציה עסקית? - 0404
למה כל עסק צריך אוטומציה עסקית? FREEPIK

למה כל עסק צריך אוטומציה עסקית?

אוטומציה עסקית היא כבר מזמן מילה מוכרת בכל מה שקשור לניהול העסק. היא משפרת משמעותית את תפקוד העסק, מונעת בעיות שיכולות להיגרם עקב טעויות אנוש, חוסכת בזמן עבודה וכאב ראש מיותר והכי חשוב הוכחה כמגדילה את המכירות של העסק. אז אם עדיין לא צירפתם את העסק שלכם לעולם האוטומציה העסקית, הנה כמה סיבות שיגרמו לכם לעשות את זה.

ריכוז כל המידע תחת קורת גג אחת

האוטומציה העסקית מאפשרת לקבל את כל המידע של העסק שלכם, מכל ערוצי התקשורת השונים ולרכז אותם תחת תוכנת מחשב אחת. מה שאומר שכבר אין לכם צורך לפתוח עשרות תוכנות שונות כמו מייל, רשתות חברותיות, אתרים ועוד, כדי לעקוב אחרי כל המידע והפניות שהעסק שלכם מקבל. האוטומציה העסקית תדאג לרכז את כל המידע הזה ומידע נוסף שתגדירו לה, כמו רשימת לקוחות, קבלות ועוד, תחת תוכנה אחת ותוודא שהכול נשמר בצורה מסודרת ודיגיטלית. הדבר הזה יחסוך לכם עבודה ידנית ותחזוקה שוטפת, של ניירת שמתפזרת והולכת לאיבוד בעסק, מה שלעתים יכול להשפיע על תפקוד העסק שלכם, ובעיקר על הזמן שלכם בעבודה.

ביצוע פעולות באופן עצמאי

ריכוז כל ערוצי התקשורת תחת תוכנה אחת, מאפשר לכם גם לשלוח פקודות לביצוע משימות משם, מבלי שתצטרכו כל פעם לפתוח ערוץ אחר. הדבר הזה מאפשר גם הגדרה של ביצוע פעולות עצמאיות כמו שליחת חשבוניות, שליחת דיוור שיווקי לתפוצה במייל, מענה אוטומטי לפניות מסוימות ועוד. הדבר הזה חוסך לכם משמעותית בעבודה, ואתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהעסק עובד ומתפקד גם כשאתם ישנים בלילה, ונמצא בידיים של תוכנה מקצועית שבוודאות תבצע את המשימות הללו ולא "תשכח" אותן, כמו שיכול לקרות בעבודה עם הגורם האנושי.

מגביר מכירות משמעותי

אוטומציה עסקית הוכחה כמגבירה מכירות בצורה משמעותית בדיוק בגלל הסיבות שצוינו מעל. העובדה שכל ערוצי התקשורת של העסק שלכם נמצאים תחת קורת גג אחת, מונע פספוס של לידים ונפילה של לקוחות פוטנציאלים בין הכיסאות. בנוסף התוכנה מרכזת לכם את המידע וכל הפניות שעוד לא נענו בצורה מסודרת, כך שתוכלו לעבוד על זה ולדעת בדיוק איפה עצרתם. בצורה הזאת יש לכם מעקב שוטף על הפניות ואין סיכוי שיהיה לקוח שלא יקבל מענה. בנוסף האופציה של הגדרת מענה אוטומטי ללקוחות, יכולה לעזור לכם משמעותית לעסק, מהסיבה שמרבית הלקוחות ובמיוחד הישראלים, אוהבים לקבל יחס מידי, בדיוק בגלל זה מענה אוטומטי יכול לתת להם יחס מידי באמצעות שליחת הצעת מחיר, תשובה לשאלות בסיסיות ועוד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]