עורך דין עמירם אלקובי מזהיר: חלון ההזדמנויות עומד להיסגר! - 0404
עורך דין עמירם אלקובי מזהיר: חלון ההזדמנויות עומד להיסגר! עורך דין עמירם אלקובי

עורך דין עמירם אלקובי מזהיר: חלון ההזדמנויות עומד להיסגר!

צברתם חובות בתקופת הקורונה ו/או חובות ישנים?

הסדירו אותם היום  

משבר הקורונה שהחל כמשבר בריאותי, הפך עד מהרה למשבר כלכלי. אם גם אתם נפגעתם ונקלעתם לחובות אישיים או עסקיים, יש לכם הזדמנות פז לנצל את הגישה המקלה שנוקטות רשויות האכיפה והגבייה לזמן מוגבל ולהסדיר את חובותיכם בקלות ובמהירות.

מפשיטת רגל לחוק חדלות פירעון – המהפך החברתי בתחום החובות

לפני כשנתיים בא לעולם חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שבא לטפל במגוון סוגים של הליכי פשיטת רגל. חוק חברתי ומתקדם זה, נולד מתוך הבנה שאדם אשר נקלע לחובות בתום לב ואינו מסוגל להיחלץ מהם, הוא לא עבריין או פושע, אלא אדם מן הישוב שהנסיבות הובילו אותו למצבו הנוכחי. החוק, כפי ששמו מעיד עליו, נועד לאפשר לבעלי חוב ליהנות משיקום כלכלי מהיר ככל האפשר, תוך מתן מענה ראוי לבעלי החוב.

בעבר, מי שהוגדר כפושט רגל, נדרש להחזיר את חובותיו בתשלומים קטנים לאורך שנים רבות בתהליך שתסכל את כל המעורבים בו: החייבים התקשו להתגבר על הריבית ועל החוב התופח ואילו הנושים נאלצו להמתין שנים רבות מדי, עד שכספם הושב להם. חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי

מאפשר לראשונה, לכל חייב, לשקם את עצמו וליצור לעצמו אופק כלכלי, כל זאת, בלי להפוך לנטל על החברה והכלכלה הישראלית.

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נולד בשבילכם

תקופת הקורונה הוכיחה עד כמה חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי הוא חוק חשוב ומשמעותי.

אם גם אתם נמנים על עשרות אלפי השכירים שהוצאו לחל"ת, או על בעלי העסקים שנפגעו קשות וצברו חובות, חוק זה, יחד עם הגישה המקלה של רשויות האכיפה והגבייה בתקופת הפוסט-קורונה, מספק לכם גלגל הצלה אמיתי בים סוער ומאפשר לכם להגיע לחוף מבטחים, ללא חובות.

במסגרת חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי תמשיכו להחזיר את החוב שלכם לנושים במשך שנה אחת

ובסיום התקופה, הנאמן יגיש עבורכם צו לשיקום כלכלי ובו פירוט היקף החובות, ההכנסות והנכסים הרשומים על שמכם.

באמצעות צו זה, תגדיר רשות האכיפה והגביה (אם חובכם הוא 50-150 אלף ₪) או הממונה על הליכי פירעון ושיקום כלכלי (אם חובכם גבוה יותר) מה היא יכולת ההחזר שלכם. נתונים אלו יקבעו את גובה ההחזר החודשי אותו תחזירו לנושים במשך 3 שנים ובתום התקופה תקבלו הפטר מוחלט מהחוב ותוכלו לחזור לשגרת חייכם. בנוסף, בתום שלוש וחצי שנים, הרישום השלילי שלכם בדוח האשראי הצרכני, יימחק!

צברתם חובות? דברו עוד היום עם עו"ד לחדלות פירעון.

אין זה משנה אם החוב שצברתם נוצר בתקופת הקורונה או שמדובר בחוב ישן שאתם גוררים לאורך שנים… נצלו עוד היום את חלון ההזדמנויות בו הרשויות נוקטות בגישה מקלה ותיהנו מהיתרונות הגדולים שחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מעמיד לרשותכם.

עם זאת, אל תצאו למסע לבדכם. הידע והניסיון של עורך דין פשיטת רגל שמומחה בהליכי חדלות פירעון שילווה אתכם יד ביד, יאפשר לכם לממש את כל הזכויות המגיעות לכם: החל מהקפאת ריביות ואיחוד תיקי חוב, דרך יצירת הסדר נוח שיאפשר לכם להמשיך ולשמור על הרכוש שלכם בבעלותכם ועד ייזום אסיפת נושים שעשויה למנוע את ההגדרה שלכם כחדלי פירעון.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]