עיצוב לוגו - מה חשוב לדעת? - 0404
עיצוב לוגו – מה חשוב לדעת? FREEPIK

עיצוב לוגו – מה חשוב לדעת?

לוגו הוא סימן שמלווה עסקים, ארגונים, חברות, נותני שירותים ובעלי מקצוע. הסימן הזה חייב להיות מעוצב בצורה שתעביר את הערכים והמסרים החשובים ביותר שבעל העסק החברה או הארגון רוצים להעביר ללקוחות שלהם. לכן חשוב לשים לב שאתם מעצבים את הלוגו של העסק שלכם בצורה הכי נכונה ומדויקת למסרים שאתם רוצים לשווק ולהעביר לקהל היעד.

בעלי עסקים חדשים וגם אנשים שרוצים לבצע מיתוג מחדש של העסק שלהם – מחפשים חברות מומחיות בעיצוב לוגו. המטרה: לזקק ממש כמו מים ממשפך את הערכים של העסק, את המטרה והקונספט, ואת האווירה שיש בבית העסק ושאר מסרים שיווקיים אל סימן אחד מעוצב כסמל, ציור, איור, או אפילו אות או תמונה שתשקף את כל מה שבעל העסק רוצה לשדר ללקוחות שלו.

כאשר בוחרים מעצבים יש לשים לב לדגשים הבאים:

קיום של קשר בין העיצוב למסר שרוצים להעביר לקהל היעד.

בחירת צבעים נכונים ללוגו שישקפו את האווירה של בית העסק.

יצירת קשר בין הסלוגן ללוגו לבין המוצרים השירותים והיוזמה של בית העסק.

התאמה לרעיון של מוצר או שירות או של כל אלמנט אחר שחשוב להבליט.

יצירת לוגו בולט משאר המתחרים ומשאר סימנים של בתי עסק שמשווקים או מספקים מוצרים ושירותים דומים ויצירת ייחודיות ויצירתיות בעיצוב.

כיצד בוחרים מעצב ללוגו שלכם?

בחרו סטודיו שיבין את ה"ראש שלכם" ואת הכוונות שלכם לגבי המוצר, השירות או בית העסק. חשוב לבחור את מי שמבין אתכם ואת הרצונות שלכם ולבחור באנשי מקצוע כמו סטודיו אספקלריא.

שימו לב כי התוצאות מתאימות לצרכים של בית העסק ומבדלות אותו מעסקים אחרים. חשוב שהמעצבים יהיו פתוחים לתיקונים ושינויים ויספקו לכם כמה אפשרויות מהן אפשר לבחור.

וודאו כי אתם מקבלים חבילות מושלמות לעיצוב החל מעיצוב לוגו עד עיצוב אתר או שקיות. כך תוכלו לקבל את כל השירותים במקום אחד.

בחרו מומחים שיעמדו ביעדים ובדד ליין שלכם ויספקו שירות מהיר ויעיל וכזה שנעשה און ליין או בשיחות טלפוניות שיחסכו לכם זמן כסף ומשאבים.

כדי לקבל את כל אלה חשוב לבחור מעצבים מומחים בעיצוב לוגו ולוודא כי אתם מקבלים בדיוק את הסימן או את הסמל והתמונה שרציתם וחלמתם עליהם כאשר הקמתם את בית העסק שלכם. כך תוכלו למתג נכון כל מוצר או שירות.

בהצלחה!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]