אור קופרלי, מהבעלים של רשת "חצי חינם" התגייס לאריזת מארזים לחג במסגרת פעילותה של עמותת שניר - 0404
אור קופרלי, מהבעלים של רשת FREEPIK

אור קופרלי, מהבעלים של רשת "חצי חינם" התגייס לאריזת מארזים לחג במסגרת פעילותה של עמותת שניר

פעילותה של עמותת שניר בעשור האחרון הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של אלפי אנשים מעוטי יכולת, ניצולי שואה, משפחות נזקקות, חיילים בודדים, קשישים וילדים.

אולם, גם מתנדבי העמותה ופעיליה לא רואים את שגרת חייהם ללא התרומה שהם זוכים לתת במסגרת פעילות העמותה.

עמותת שניר הוקמה בשנת 2010. מאז ועד היום היא תורמת לאוכלוסיות חלשות ומסייעת לקבל שוויון בחינוך, סיוע כלכלי ומשפטי, עזרה של אנשי מקצוע שונים ועוד. מטרת העמותה היא ליצור שוויון ככל שניתן ולאפשר לכל מי שמגיע מהשכבות החלשות לקבל הזדמנויות שוות, כך שיוכלו לחיות חיים איכותיים ומלאי משמעות תוך יישום ערך הערבות החברתית ההדדית.

מתנדבי העמותה, המכונים "המלאכים של שניר" פרוסים ברחבי הארץ כולה, ונרתמים לפעילויות השונות והיוזמות של העמותה.

כמיידי שנה, העמותה מגייסת את מתנדביה לאריזה של חבילות חג לנזקקים. השנה העמותה יצאה במבצע התרמה מיוחד, והכינה מארזים מיוחדים שכוללים סל מוצרים לא שגרתי, שכלל מגוון מוצרי מזון, חומרי ניקוי, מוצרי היגיינה ומשחקים לילדים.

לצורך אריזת החבילות וחלוקתן ברחבי הארץ התגייסו כ- 100 מתנדבים, ביניהם נצפו אושיות מוכרות כמו מגי טביב פליטת תוכנית הריאליטי האח הגדול, מלכות היופי אילנית לוי, סלע שרלין ושביט ויזל והדוגמנית נטלי דדון.

עוד נמנו בין המתנדבים הבעלים של רשת "חצי חינם" אור קופרלי, מנכל חברת "ריט 1" שמוליק סייד, הבעלים של חברת "צמח המרמן" רן בן אברהם, עו"ד יואב פלטו שרון, עו"ד דין אלון ועוד.

גם מנכ"ל עמותת שניר עינת אושרי ויושב ראש העמותה ניר שמול נכחו וסייעו באריזת המארזים, ובסוף היום נאם יו"ר העמותה מול המתנדבים, הודה להם על תרומתם וציין את חשיבותה של הערבות ההדדית בחברה הישראלית. עוד ציין, ששנת הקורונה הביאה לעלייה חדה בכמות הפניות לעזרה שהגיעו לעמותה, והתחייב, שכל עוד עמותת שניר ממשיכה לפעול, היא תדאג שלא יהיו אנשים שירעבו בחג.

בין החברות שתרמו מוצרים נמנו רשת "חצי חינם", ,DHL", "הפיראט האדום", "טאץ' קלין", "ענת כהן חומרי ניקוי", המומחים באחסנה", "אסם" ועוד.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]