ילדי גן בעפולה גייסו אלפי שקלים למשפחות נפגעי אסון מירון - 0404
ילדי גן בעפולה גייסו אלפי שקלים למשפחות נפגעי אסון מירון

ילדי גן בעפולה גייסו אלפי שקלים למשפחות נפגעי אסון מירון

אסון מירון שעולה בימים אלה שוב לכותרות בדרישה לוועדת חקירה, הביא את ילדי גן חברותא בעפולה יחד עם הצוות החינוכי לעשות מעשה ולסייע למשפחות נפגעי האסון. בעקבות יוזמה מרגשת של הגננת תגל ברוזנברג החלו ילדי הגן לצייר ציורים ולאסוף מתנות, משחקים וצעצועים לילדי הנספים באסון כאות הזדהות עם כאב המשפחות. בנוסף גייסה הגננת את ההורים של הילדים וכן הורים מגנים נוספים למיזם ואלה דאגו לאסוף תרומה של אלפי שקלים שיועברו למשפחות, עם חלקן כבר נפגשה גננת הגן. 

היוזמה של הגננת בשיתוף המלצה של השירות הפסיכולוגי העירוני ביקשה להפוך את האסון לעשייה חיובית. ואכן, הילדים ציירו אלבום ציורים מלאי צבע ואופטימיות שיימסרו לילדים היתומים. היוזמה נגעה לליבם של ההורים ואלה החלו לאסוף כסף עבור המשפחות. במנהל החינוך של עיריית עפולה הצטרפו אף הם ליוזמה המרגשת ודאגו לתרום אף הם משחקי חשיבה, משחקי קופסא ומתנות קטנות שיינתנו לאותם ילדים וילדות יתומים אשר חווים אובדן וקושי עצום בימים אלו.

"מיד לאחר האסון הנושא ממש בער בילדים ששמעו עליו מהוריהם. בהתייעצות עם השירות הפסיכולוגי הוחלט להסב את רגשות העצב לעשייה חיובית של הילדים" אמרה הגננת היוזמת, תגל ברוזנברג, והוסיפה: "ההתגייסות הייתה מדהימה. הצלחנו לאסוף תרומה מכובדת של אלפי שקלים אשר יעברו לטובת המשפחות שאיבדו את יקיריהן. חשוב לא לשכוח את הקושי ואת הכאב העצום של אותן משפחות שחייהן התהפכו ואנחנו פה כדי להזכיר להם שאנחנו לא שוכחים את הכאב שלהם וזה המעט שאנו יכולים לעשות על מנת לנחם את הילדים והמשפחות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]