קידום אתרים אורגנים - להיות בעמוד ראשון בגוגל זה מחייב! - 0404
קידום אתרים אורגנים – להיות בעמוד ראשון בגוגל זה מחייב! FREEPIK

קידום אתרים אורגנים – להיות בעמוד ראשון בגוגל זה מחייב!

אופטימיזציה למנועי חיפוש הוא תהליך שבאמצעותו מקדמים אתרי אינטרנט כאשר המטרה היא להעלות את דירוג האתר במנועי החיפוש כמו גוגל. כאשר משתמש מכניס שאלה או מילת מפתח, מנועי החיפוש רצים על מאגרים של מידע ומציגים את התוכן הכי רלוונטי. קידום אתרים הוא הכרחי להצלחת אתר האינטרנט, השירות והמוצר אותו מנסים לשווק.

למה זה חשוב?

ככל שתהליך קידום האתר מבוצע בצורה טובה ומקצועית יותר, כך הדירוג בגוגל יהיה גבוה יותר. מרבית המשתמשים שמבצעים חיפוש, לא ירחיקו מעבר לדף הראשון או השני של תוצאות החיפוש על מנת למצוא את שביקשו. ולכן, המאמץ שמשקיעים להגיע לדירוג גבוה בגוגל הוא קריטי ומבטיח חשיפה של אותם משתמשים לאתר האינטרנט שלכם. דרך הדירוג הגבוה, יותר משתמשים ייכנסו לאתר, ייחשפו למוצר או השירות שמציעים ואף ישתפו אותו ברשתות החברתיות ויעלו את החשיפה למשתמשים נוספים, כל אלו הם רק חלק מהסיבות שכל-כך חשוב לבצע קידום אתרים אורגנים לאתרי אינטרנט.

איך מבצעים קידום אורגני?

ישנן לא מעט שיטות ואמצעים שניתן ליישם על מנת לקדם את האתר. השילוב של כשלוש עד חמש מילות מפתח ומונחים נפוצים שמשתמשים נוהגים להשתמש בהם באתר האינטרנט ורלוונטיים לתוכן האתר שמוצג, היא אחת הדרכים להעלות את דירוג האתר במנועי החיפוש. מילות המפתח חייבות להופיע גם בכותרות ודפי האינטרנט. לשם כך, יהיה עליכם לוודא שעורך התוכן באתר מקפיד של שימוש נכון ולא מוגזם (במקרים כאלה, אתר האינטרנט אף עשוי להיחסם על ידי גוגל). בדיקה ושיפור של מהירות הגלישה באתר גם היא אחת הדרכים לבצע קידום אתרים אורגנים נכון ויעיל. אם הצלחתם להביא את האתר לדירוג גבוה במנועי החיפוש אך משתמשים שנכנסים אליו מתקשים לגלוש בו בקלות ובמהירות, זמן הגלישה באתר יהיה נמוך מאוד. נתון זה עלול להשפיע ולהוריד את האתר בדירוג מנוע החיפוש. גם כאשר הצלחתם במשימת הדירוג והאתר שלכם מופיע בין הראשונים בחיפוש, חשוב לבצע מעקבים קבועים אחר קצב ההתקדמות. בכל פעם שאתם מבצעים שינוי כלשהו שאמור לשפר את הדירוג, בצעו מעקב וודאו שמספר הביקורים האתר עולה או לפחות נשמר.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]