צילום קווי ביוב , הדרך הטובה ביותר כדי לפתור את הבעיה מהשורש - 0404
צילום קווי ביוב , הדרך הטובה ביותר כדי לפתור את הבעיה מהשורש FREEPIK

צילום קווי ביוב , הדרך הטובה ביותר כדי לפתור את הבעיה מהשורש

אם בבניין שלכם או בבית מתגלות בעיות בביוב החוזרות על עצמן שוב ושוב יכול להיות שמדובר בתקלה הממוקמת עמוק מכפי שחשבתם. צילום קווי ביוב היא הדרך הטובה ביותר לבדוק האם יש בעיה בחלקים העמוקים של מערכת הביוב בלי להסב נזק אותו יהיה קשה לתקן אחר כך.

צילום קווי ביוב היא פעולה מורכבת הדורשת ציוד מתקדם ובעל מקצוע היודע לנתח את הממצאים. לא פעם חל בלבול כאשר לקוחות רבים חושבים כי כל אחד העוסק בתחום של איתור נזילות , כזה הנעזר לא פעם במצלמה טרמית על מנת לבצע את העבודה , יודע גם לעשות צילום קווי ביוב.

אבל, בפועל אנחנו מדברים על עבודה מורכבת אותה יכולים לעשות בצורה טובה אנשי מקצוע מעטים בלבד.

על מנת שתקבלו גם אתם את התמונה הנדרשת על הפעולה של צילום קווי ביוב , כזו שתאפשר לכם לבחור את איש המקצוע הנכון ברגע המתאים , החלטנו, אנחנו ב- 'איתור נזילות' לפרוס בפניכם את המאמר הבא.

מתי עולה הצורך בצילום של קווי הביוב

צילום קווי ביוב זו כמובן לא פעולה הנעשית על בסיס יום יומי. אנחנו מדברים על פעולה אותה יש לבצע רק באחד מהמקרים הבאים:

1.תקלות חוזרות: אם אתם קוראים לאינסטלטור שוב ושוב ועוד פעם , יכול להיות שמדובר על בעיה חמורה מכפי שזה שיער. צילום קווי ביוב זה השלב האחרון רגע לפני שפותחים בפעילות פולשנית שמטרתה לפתור את הבעיה מהשורש.

2.אם אתם רוכשים דירה חדשה: בתהליך של רכישת דירה ההמלצה היא כמובן לבצע צילום קווי ביוב. הסיבה לכך היא כמובן על מנת להימנע מתקלות אותן ניתן היה על פניו לפתור מראש. פעמים רבות, בעיקר כאשר מדובר על בתים שהתשתית שלהם הונחה בזמנים מוקדמים, שורשים של עצים עלולים לעשות את דרכם אל הצנרת.

צילום קווי ביוב יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם אכן רוכשים נכס טוב וכי אתם יכולים לשהות בו רגועים ללא תקלות מפתיעות.

3.כאשר יש להביא אישור לביטוח: הסיבה בגינה לא כל אחד יכול לעשות צילום קווי ביוב נעוץ בכך שלא פעם צילום קווי ביוב הוא תהליך שנועד לתת הוכחות שיובילו את חברת הביטוח לשלם לכם במקרה הצורך אם כך סוכם בפוליסה. צילום קווי ביוב במקרה הזה צריך להיעשות על ידי איש מקצוע 'מומחה' בלבד על מנת לתת למסמך את האישור הנדרש לו שיהיה קביל בבית המשפט.

איך מתבצע צילום קווי ביוב ?

בניגוד לפעולה של איתור נזילות במצלמה טרמית המוכר יותר , כאן אנחנו מדברים על תופעה שלא מתרחשת מעבר לקיר אלא בעומק האדמה. איתור נזילות במצלמה טרמית למעשה מתמקד באבחנה בין קר לחם באופן כזה שיזהה היכן יש נזילה מעבר לקיר.

צילום קווי ביוב לעומת זאת לא יכול לעשות את הפעולה הזו שכן המרחק בין המקום בו אנו, אנחנו ב- 'איתור נזילות' או כל איש מקצוע אחר, יכולים להניח את המצלמה יהיה רחוק מאוד לעיתים מהמקום בו נמצאת התקלה.

בדיוק בגלל זה הומצאה מצלמה מיוחדת שנועדה לבצע צילום קווי ביוב . מדובר על מצלמה אליה מחובר סיב אופטי מיוחד אותו איש מקצוע מחדיר למעשה אל תוך צינור הביוב.

לאחר הצילום שאותו סיב אופטי יבצע , איש המקצוע , אנחנו ב- 'איתור נזילות' או כל איש מקצוע אחר יפיק לכם דוח בו יסוכמו עיקרי הדברים שהתרחשו בזמן שנעשה צילום קווי ביוב לתשתיות שלכם.

עם המידע הזה תוכלו לגשת לאבי אינסטלטור על מנת שזה יפתור את הבעיה מהשורש כמו שאומרים.

מה חשוב לדעת רגע לפני שמזמינים איש מקצוע

א.צילום קווי ביוב יכול להיעשות רק בשלב השני: צילום קווי ביוב היא עבודה עם מכשירים די יקרים שעולים לא מעט כסף. לכן, במידה ואתם סובלים מביוב מוצף וכיוצא באלו הפעולה שאתם חייבים לדאוג לה לפני היא כמובן ניקוז של מי הביוב העודפים על מנת שאיש המקצוע אכן יוכל להחדיר את אותו סיב אופטי. אמנם מדובר על כאב ראש לא קטן אבל כמובן חשוב לזכור כי אותו ניקוז גם יביא לתוצאה טובה יותר ולצילום ברמה גבוהה שיאפשר לכם באמת להביא איש מקצוע שיוכל לתת פתרון מצוין בלי לגרום נזק מיותר.

ב.צילום קווי ביוב זו פעולה לאיש מקצוע מנוסה: הרעיון העומד מאחורי הפעולה של צילום קווי ביוב היא לאבחן את הבעיה רגע לפני שנכנסים עם כלים מיוחדים ומבצעים פעולה חודרנית באופן כזה שעלול להביא יותר נזק מתועלת. צילום קווי ביוב צריך להיעשות בידי איש מקצוע לא רק משום שרק איש מקצוע מוגדר בחוק כזה שהמידע אותו הוא נותן קביל בבית משפט , אלא גם משום שכאשר מדובר על פתרון של תקלות בביוב ובצנרת לאבחון יש תפקיד מרכזי. אם אתם רוצים שתעשה עבודה טובה ומקצועית אתם חייבים להביא איש מקצוע עליו תוכלו לסמוך. האמינו לנו, עודף אבחון אף פעם לא הביא לנזק. חוסר אבחון הביא גם הביא.

כמה עולה צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב מתרחש באחד משני מקרים:

1.בבניין מגורים: אז אנחנו מדברים על מחיר שיהיה באזור האלף שקל אולי קצת יותר. כמובן שבמקרה בו נעשה צילום קווי ביוב בבית דירות היתרון המשמעותי נובע מכך שכל דיירי הבניין יכולים להיות שותפים להוצאה הזו מה שמוזיל את עלותה בהרבה.

2.בית פרטי: צילום קווי ביוב בבית פרטי עולה יותר באופן משמעותי. הסיבה לכך טמונה בעיקר באורך קווי הביוב הארוכים יותר בבית פרטי מאשר בבניין דירות רגיל.

צילום קווי ביוב לא כולל כמובן את פתיחת הסתימה, שאיבה ותיקון. כך שמטבע הדברים לא מדובר על ההוצאה היחידה שעלולה לעלות עקב תקלה חמורה בקווי הביוב.

כמה טיפים מאיתנו

צילום קווי ביוב הוא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות כדי להימנע מהוצאה של כסף מיותר. אנחנו אומרים לכם את זה באופן חד משמעי. לא פעם רבים נמנעים מלהזמין איש מקצוע מכיוון שהם עושים חישוב ותוהים האם באמת מדובר על פעולה שתשתלם להם כלכלית בסופו של דבר.

התשובה לכך היא די ברורה. תקלות עלולות להתרחש כל הזמן. לעיתים אנחנו לא יכולים להתכונן אליהן. אבל אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתעלם שוב ושוב מתקלה שחוזרת על עצמה. גם משום שכאשר אנחנו מתעלמים למעשה התקלה עלולה רק להדרדר עוד ועוד לאורך הזמן. הסיבה השנייה בגינה יש להזמין איש מקצוע עבור צילום קווי ביוב היא שכאשר נעשה אבחון טוב ואיכותי , איש המקצוע יכול לטפל בבעיה באופן נקודתי בלי להרוס תשתיות שאולי ניתן היה להשאיר בשלמותן.

אם אתם כבר לא יכולים לראות את הביוב עולה על גדותיו. מתלבטים מה הדבר הנכון לעשות ומעוניינים שיבוא איש מקצוע עבור צילום קווי ביוב . אנחנו, גם בפייסבוק- 'איתור נזילות' מחכים לכם ממש כאן. כל שיש לעשות הוא ליצור קשר בטלפון או דרך האתר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]