מה מאפיין מטבחי יוקרה? האם הם חייבים להיות יקרים? - 0404
מה מאפיין מטבחי יוקרה? האם הם חייבים להיות יקרים? מטבחי next125

מה מאפיין מטבחי יוקרה? האם הם חייבים להיות יקרים?

מטבחי יוקרה הם מטבחים מרשימים ומרהיבים שיש להם כמה מאפיינים ברורים. נכון, אחד מהם הוא עלותם הגבוהה יחסית. הם מטבחים שיציגו בדרך כלל עיצוב יוצא מן הכלל, חדשנות, איכות גבוהה וטכנולוגיה מתקדמת ואם רוצים להיות בפסגת החידושים והאיכויות מן הסתם העלות תהיה בהתאם.

מטבחי יוקרה לא חייבים להיות יקרים מאד. כאשר בוחרים את חברת המטבחים לרכישת המטבח החדש בהחלט כדאי לבדוק ולבחון את היחס בין העלות לתועלת.

מאפיינים בולטים של מטבחי יוקרה

  • העיצוב של מטבחי היוקרה יהיה עיצוב מיוחד, פעמים רבות הוא יהיה פורץ דרך ויוביל מגמות. הוא יהיה מודל לחיקוי ויציג גושפנקא של פרסי עיצוב נחשבים.
  • החומרים מהם עשויים מטבחי היוקרה יהיו חומרי הגלם האיכותיים ביותר. חומרים מוכחים שיבטיחו עמידות ואריכות ימים.
  • ייצור המטבח ייעשה בדרך כלל בשיטות מתועשות מתקדמות בעזרת טכנולוגיות חדשניות. הטכנולוגיות המתקדמות יוכלו להבטיח מוצר מדויק ועמיד לשנים רבות.
  • חזיתות דלתות הארונות יציגו עיבודים יוצאי דופן לחומרים באיכויות גבוהות. התוצאה היא חזיתות מיוחדות, שהעיצוב והטכנולוגיה חברו בהן במשותף למופע יוצא מגדר הרגיל.
  • תוכן הארונות יהיה עשיר מאד ויציג פתרונות ואפשרויות רבות לתכנון. החל מפתרונות פונקציונליים מגוונים לעבודה נוחה, אחסון וסדר בתוך הארונות, דרך ארונות ייעודיים, המותאמים למטרות שונות ולמוצרי החשמל השונים, ועד מידות גמישות ליחידות השונות. המטרה היא אפשרות תכנון ועיצוב של מטבח שכולו מותאם לצרכיו ולאופי של בעליו.
  • מטבח יוקרתי איננו מוצר אחיד. הוא מטבח בהתאמה אישית ולכן צריך להיות מספיק גמיש באפשרויות התכנון שלו. מטבח יוקרתי אמור לענות על כל הדרישות והצרכים ולהגשים את כל הציפיות.
  • ראוי שמטבח יוקרתי יימדד  גם בשירות מעולה.

עיצוב יוקרתי

עיצוב יוקרתי יכול להתבטא באופנים שונים ומומלץ שיהיה בהם שילוב של אסתטיקה ופונקציונליות, כי בסופו של דבר המטבח נוצר עבור מטרה ועבור אנשים. מטבח יוקרתי איננו מטבח שמתפשר. הוא מוביל, מפואר, אינו מתנצל ואמור להיות מקור לגאווה. העיצוב יהיה מקורי, מרשים ואיכותי. תמיד במבט קדימה, כאשר איכות החומרים והגימור ללא רבב יהיו חלק בלתי נפרד ממנו. עיצוב יוקרתי יציג פתרונות חדשניים, יחשוב על נוחות המשתמשים וירתום את פסגות הטכנולוגיה לטובתו.

לא במקרה העיצוב המינימליסטי מאפיין רבים ממטבחי היוקרה כי זהו סגנון מתומצת, שיש בו תחכום צורני. תכנון שמצליח להתגבר על מקסימום הדרישות, בדרך כלל בעזרת רמה טכנולוגית גבוהה, ומציג זאת בוויזואליות מינימליסטית.

רהיטים משלימים

מכיוון שהמטבח המודרני כבר מזמן איננו חלל נפרד בפני עצמו. הוא חלל שמתנהלת בו פעילות מגוונת, משפחתית וחברתית. זה אך טבעי שהעיצוב המודרני יתייחס למטבח, ובוודאי למטבחי היוקרה, כחלק מהעיצוב הכולל של הבית. חברות המטבחים היוקרתיות יציגו בדרך כלל גם רהיטים משלימים, כמו יחידות מזנון והגשה או ספריות, שיכולים להיות החוליות המקשרות בין המטבח לחללים הנושקים לו ולהוסיף אופי ויופי לעיצוב הכללי.

לכל חברת מטבחים אפיונים שלה. הפילוסופיה של מטבחי היוקרה next125, מותג הפרימיום של חברת המטבחים Schuller גרמניה, היא עיצוב בינלאומי באיכות גבוהה ובמחיר סביר. המותג מתמקד בערך המהותי של המטבח. הסטנדרטים הם הגבוהים ביותר, הן של האיכות והן של העיצוב, יש בהם הקפדה על כל פרט, גם אם איננו נראה לעין. החוץ והפנים ירחיבו כל נפש ובוודאי את מי שהמטבח חשוב לו. ההקפדה היתרה היא לאורך כל הדרך, כולל עמידה בתקנים מחמירים של שמירה על איכות הסביבה. כי מטבח יוקרתי יכול להיות גם מטבח ערכי וכאשר האנשים הם במרכז המטבח הוא יהיה מטבח אותנטי, מותאם אישית ועם ערך מיטבי לכסף.

מטבחי next125 מוצגים באולם תצוגה גדול ומרשים באזור התעשייה של הרצליה פיתוח. 55 שנים של מחקר, פיתוח, עיצובים נושאי פרסים ושירות הביאו אותם לחזית המובילה של מטבחי היוקרה בעולם.

רחוב גלגלי הפלדה 19, אזור התעשיה הרצליה פיתוח. 09-9569903. www.schuller.co.il

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]