השר אורי אריאל: "יש לאשר לאלתר את בניית מגרון" - 0404
השר אורי אריאל: מטה המאבק מגרון

השר אורי אריאל: "יש לאשר לאלתר את בניית מגרון"

כך הצהיר השר, כשהתארח באתר הקרוואנים של מפוני מגרון ל"שמחת בית השואבה". בסוכתו של רב הישוב, שמע השר אריאל מפי המפונים על מאמציהם להשיג תמיכה בקרב שרי הממשלה לאישור בניית יישוב הקבע ועל הרצון העז של התושבים להתחיל בבניית היישוב כבר בשבועות הקרובים

בפגישה הביע השר את הערכתו למפוני מגרון על פועלם להתיישב בארץ ישראל והתריע כי גם כיום, 5 שנים לאחר פינוי מגרון, ישנם עדיין גורמים המעוניינים למסמס את הבנייה בפועל ולכן הכרחי כעת לפעול במלוא המרץ בכל המישורים על מנת לאשר את בניית מגרון.

בימים אלו, פועלים במטה המאבק של מגרון לערב את הממשלה לא רק באישור תכניות הבנייה של מגרון אלא גם לאפשר את מימוש הבנייה בפועל, בהקדם, כאשר ברקע עומד החשש מהפרדה בין אישורי הבניה לבין שיווק הקרקעות בפועל- פער שיכול להתפרס על פני שנים ארוכות נוספות.

מתושבי מגרון נמסר בתגובה: "אנו עוקבים בדאגה ובציפייה אחרי הפרסומים ומקווים מאוד שאכן בימים הקרובים נתחיל בבניית בתי היישוב. השילוב בין בירוקרטיה בלתי פוסקת לבין גורמים אנטי התיישבותיים יוצר מצב אבסורדי בו החלטת הממשלה לבנות את מגרון לא מיושמת כבר למעלה מחמש שנים ואנו מצפים מראש הממשלה לעשות לסיפור הזה סוף ולבנות לאלתר את מגרון".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com