פינוי דירה ניקיון וסדר בדירה עמוסה פסולת בירושלים - 0404
פינוי דירה ניקיון וסדר בדירה עמוסה פסולת בירושלים שי פינוי דירה

פינוי דירה ניקיון וסדר בדירה עמוסה פסולת בירושלים

החיים הם צירוף מקרים אחד גדול, ייתכן שפעם בחיים פגשתם אדם נחמד במקום עבודה כזה או אחר, ענוב בעניבה מושלמת, מחייך לסביבה, נראה שהוא מאושר מאוד אבל אז, במקרה שיצאתם להשליך את שקית הזבל נתקלתם באותו אדם אבל הפעם עם בגדים אחרים, סוחב מאחוריו אופניים גדולות ועליהם המון שקים.
האם זה אותו האדם? ירושלים אולי נחשבת עיר גדולה אבל יש בה בהחלט נקודות אשפה ששם תמצאו לא פעם את "מנוחתם של האגרנים". אנשים שאוהבים לאגור וכמה שיותר, הם חיים בשביל זה וכך גם אותו אדם שבבוקר נראה כל כך מושלם ופתאום הוא אוגר ומכניס לשקים הענקיים שנמצאים על האופניים כל מה שנתפס לו ביד.

האם זה מוכר לכם? האם גם אתם הופתעתם וליבכם נחמץ כשראיתם את זה ולא יכולתם לעשות דבר?

ברגעים הקשים האלו כל מה שצריך זה לפנות לגוף שמבין ויכול לסייע לאדם שאוגר פסולת לדירה להיפטר ממנה אבל לא רק בהיבט הפיזי אלא גם בהיבט הרגשי שהוא לא פחות והוא זה שיכול בסופו של דבר להשפיע על כל מהלך חייו.

רוצים להיות האחראים הבלעדיים לבריאותו הפיזית והנפשית של האדם שהרגע נראה לכם הכי נורמטיבי בעולם ובערב גילתם אדם אחר לגמרי? במאמר שלפניכם נדבר על פסולת בירושלים, על הסיבה לכך ובין היתר על הדרך לפנות את זה בלי שאף אחד יכעס ובעיקר יתרצה ויסכים לחיות חיים טובים יותר, הפעם ללא פסולת.

פינוי הדירה מפסולת והניקיון שלה

יש לא מעט סיבות בגינן מצטבר זבל או פסולת בדירה ואחת מהן היא גם הפסולת היזומה, זו שבאופן יזום מועברת על ידי אדם שחי בתוכה ומסכן את חייו. כמויות הפסולת שאנחנו מדברים עליהן הן כמויות בלתי נתפסות וכדי להבין את זה חשוב לראות את זה בדיוק כמו שאנחנו בצוות הפינוי של שי פינוי דירה רואים את זה מקרוב.

בשלב הראשוני, מתבוננים על הזבל לא כערמה של חפצים אלא הרבה מעבר לכך, בתוך הערמה הזאת סביר להניח שמצויים חיים שלמים. המון אבק, המון סכנות שחייב לנבור בהן כי אי אפשר לקחת את הסיכון שאין בתוך זה דברים יקרי ערך, סנטימנטליים ובגדול שימושיים.

לכן בשלב הזה במעמד פגישה ראשונית המפנה יסקור את המקום, יתקרב בעדינות אל האדם שתורתו ואמונתו זה מאסף הפסולת וינסה להתקרב אליו בדרכים כשירות בלבד. לצד הרגש, לצד האכפתיות ינסה שי פינוי דירה והצוות לדבר אל ליבו של האדם שאוסף. הוא לא ישכנע אותו להפסיק, הוא לא ישפוט אותו וידבר בגובה העיניים, הכול במטרה שלבסוף הוא יפסיק לאגור ואף על פי שהדרך לשם ארוכה, צוות הפינוי ושי לא יחדלו ויתמידו במשימה עד שיקבלו אור ירוק להתחיל ולעשות את השינוי הזה כשהם שומרים על קשר עין ושקיפות מלאה מול האדם שחי על אותה האגירה.

שלב מיון הפסולת לוגיסטיקה ופינוי הדירה לפני ניקיון בירושלים

שלב הלוגיסטיקה הוא מורכב, ארוך ומפרך ובכל זאת הוא כאין וכאפס כאשר מדברים על בית של אנשים שעוסקים במלאכת אגירה או איסוף זבל לביתם. הם לא מבינים מה לא בסדר, מבחינתם הכול בסדר ולכן חשוב להגיע גם לשלב המיון בעדינות רבה. כאמור, אסור לשכוח שאדם שאוגר פסולת ללא הכרה לא מבין שמשהו לא בסדר אצלו ולכן אסור לעשות מולו ואיתו שום דבר בכוח! לאורך כל המיון לשתף אותו, לדבר אתו, להקשיב לו ולהיות נוכחים אבל בו זמנית לתת גם לו להרגיש מעורב בכל תהליך המיון והפינוי.

אז בעוד המפנים מפנים את כל כמויות האשפה, הם אוגרים את כל השקיות במקום אחד, מנקזים את הדברים שמהם הסכים האגרן/ אספן להיפטר למקום אחד ומשם ישירות אל מכולת האשפה שממתינה למטה ומובילה את הכמויות הגדולות הארוזות למקום הייעודי והן לאתר אשפה מורשה על פי חוק.

איך מנקים את הדירה אחרי שמפנים את שקיות האשפה?

בשלב הזה משהו מרגיש משוחרר יותר מתמיד, אפילו שהאדם שאוגר ללא הכרה לא יראה לכם, יהיה ניתן להתבונן בו מהצד ולהרגיש את אנחת הרווחה שיוצאת מפיו. פתאום גם כשמדברים על אדם שכל חייו אגר בשביל לחיות מבינים שהוא לא באמת חי, מבינים שהחפצים והפסולת לא אפשרו לו לעשות את מה שתמיד רצה אבל לא ידע לבקש, התבייש, פחד מהתגובה של הדחייה. פתאום, גם אדם שאגר ללא הרף מבין שיש לו עתיד והכול בזכות פינוי אחד שעושה את ההבדל.

המקום מפונה, הוא חף מפסולת, הכול ברור ואפשר להתחיל ולנקות, לקרצף, לחזור על כל פעולה כמה פעמים באמצעות חומרי הניקוי החזקים ביותר ולא, זו לא רק אקונומיקה אלא חומרים בריכוזים גבוהים במיוחד שיודעים לבצע חיטוי וניקוי כך שכל מה שהצטבר בנכס והביא תיקנים, ג'וקים וכל מיני זוחלים יישאר הרבה מאחור.

בסופו של דבר, הנכס נקי, אפשר לגור בו, פתאום האדם שאגר עד כה מודה מקרב לב שרצה את זה בכל מאודו אבל פחד להתקרב, לדבר על זה והתפלא שגילה מפנים שמתייחסים אליו בהגינות, בכבוד ובגובה העיניים.
מתוך פינוי אחד נוצרה חברות מדהימה בין קבוצת מפנים לבין אדם שרצה את החיים שלו בחזרה אבל פחד לבקש אותם.

שי פינוי דירה, המפנים שנותנים את השירות הזה זה שני עשורים יותר, מאז ומעולם סיפק הצוות של שי את מלוא תשומת הלב והאכפתיות מתוך הבנה מה באמת עלולה לגרום האשפה ואיך כשהיא מסתלקת מהבית היא גם מסתלקת מהחיים ומאפשרת לאותו אדם שגר בתוך הנכס לחיות בכבוד על כל המשתמע מכך!

האם בן משפחה או חבר טוב שלכם נקלע לחיים בהם הפסולת מנהלת אותו? אל ייאוש, המפנים המקצועיים של שי פינוי דירה מבינים את זה ורוצים לסייע כך שהחיים ישתנו על הצד הטוב ביותר.

בואו לראות מה יכול פינוי אחד לעשות לאדם שחי בשביל לאגור! כאן ועכשיו, קבלו פינוי ממוקד שהוא כולו לב, תכנון ורצינות רבה. אתם מתקשרים והמפנים מגיעים, בודקים את זירת הפינוי, לא מפריעים לאף אחד ורואים בעיניהם את טובת בן המשפחה שלכם אבל על הדרך לא גוזלים את שלוותו של אף שכן או אדם שעובר בסביבה.

ללא תפיסת מעליות, ללא לכלוך בחדר מדרגות, ללא תפיסת חניות והתנהגות אבירית ביותר מגיע שי פינוי דירה ומספק את אחד הפינויים מיני אין ספור פינויים שכבר הוכיחו את עצמם.
לא מבינים במה מדובר? תנו למי שאתם אוהבים את מה שהוא צריך כדי להשיב את החיים למסלולם.
ועכשיו? הגיע תורכם!

שמי שי ואני מפנה דירות מתכולתן לרוב דירות עמוסות תכולה וגם דירות מזוהמות עקב בעיית אגירה כפייתית של חפצים ופסולת. זה האתר שלי כנסו לראות דוגמאות מאמרים וסרטונים מעבודות שביצענו: https://www.house-eviction.co.il/

יש לכם קרוב משפחה אשר מתגורר בבית מוזנח? רוצים לפנות דירת ירושה ? זה השרות שלי פינוי דירות מרהיטים, ציוד חשמלי, כלים, בגדים וגרוטאות, מפנה מחסנים, מפנה חצרות, מפנה גגות, מפנה חנויות ומרתפים, אפשרות לניקיון יסודי והכנה למגורים או מכירת הנכס. מפנה בתים של אספנים כפייתיים עמוסים תכולה וזבל. הכל מתבצע בעזרת צוות עובדים מיומן ואדיב. יש לי את הניסיון לתת מענה הכי טוב לפינוי דירות עם עומס חפצים ותכולה בכמויות גדולות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]