נתקעתם ואתם צריכים שירות החלפת מצבר לרכב ? הגעתם למקום הנכון! - 0404
נתקעתם ואתם צריכים שירות החלפת מצבר לרכב ? הגעתם למקום הנכון! freepik

נתקעתם ואתם צריכים שירות החלפת מצבר לרכב ? הגעתם למקום הנכון!

אף פעם אין זמן מתאים למצב בו נגמר המצבר של הרכב. תמיד אנחנו נתפסים לא מוכנים, בדיוק כשאנחנו רוצים לנסוע לאנשהו. לפעמים זה קורה אחרי שלא נסענו ברכב תקופה ארוכה ולפעמים בוקר אחד פתאום אחרי ששכחנו אורות דלוקים למשך הלילה. אם המצבר נגמר לחלוטין, אפשר להתניע עם כבלים ולהגיע למוסך שם יחליפו לנו את המצבר, לפעמים המצבר גמור לחלוטין ונצטרך לגרור את הרכב מה שדורש המתנה של מספר שעות. אפשרות נוספת היא להזמין שירות של החלפת מצבר לרכב עד הבית.

איך יודעים שהרכב לא מניע בגלל שנגמר המצבר ולא עקב תקלה אחרת?

ישנן עוד מספר סיבות שיכולות למנוע את התנעת הרכב, זו יכולה להיות בעיה בסטרטר שאחראי על הנעת הרכב, בעיה חשמלית אחרת או קוד לא תקין לקודן שננעל. איך נדע בוודאות שהמצבר הוא האשם? לא תמיד תוכלו לדעת בוודאות אבל ישנם מספר סימנים. תדעו שמדובר במצבר שהתרוקן אם כל המערכות החשמליות ברכב לא עובדות, כמו פנסים, מגבים או חלונות חשמליים. כמו כן, אם הצלחתם לפתוח את הרכב באמצעות שלט חשמלי, כנראה הבעיה אינה במצבר.

מתי כדאי להזמין החלפת מצבר לרכב עד הבית ולא לנסוע למוסך?

אם אתם יכולים להשאיר את הרכב במקום בטוח ולהישאר במרחק שיחת טלפון, תוכלו להזמין את השירות להחלפת מצבר לרכב שיגיע ישירות אליכם. לא תצטרכו לחכות לגרר או לבקש מעוברי אורח להניע איתכם את הרכב באמצעות כבלים. החלפת מצבר לרכב הוא שירות שחוסך זמן יקר והמון כאבי ראש.

איך עובד השירות של החלפת מצבר בבית הלקוח?

אתם יכולים לחפש באינטרנט או לקבל המלצה על איש מקצוע מהתחום שיגיע עד אליכם. לאיש המקצוע ציוד מקצועי והוא יגיע ויבדוק אם בוודאות הבעיה היא במצבר ולא בעיה אחרת. אם המצבר בן מעל לשלוש שנים, סביר להניח שהוא לא יתוקן אלא יוחלף במקום באחד המצברים שהביא עימו איש המקצוע. ישנן תקלות שאינן קשורות למצבר ויתכן ויוכלו לעזור לכם לפתור אותן במקום, במקרה כזה לא תשלמו עבור מצבר חדש כמובן אלא עבור השירות.

כמה עולה החלפת מצבר לרכב?

במידה והזמנתם שירות עד הבית להחלפת מצבר לרכב העלות תלויה בסוג המצבר ואם אכן נרכש מצבר חדש. עלות של בדיקת הרכב ללא קנייה של מצבר חדש תהיה לרוב עד 300 ש"ח. אם יוחלף המצבר למצבר בסיסי העלות יכולה להגיע ל-800 ש"ח כשניתן להשיג בפחות. אם מדובר במצב מתקדם יותר העלויות גבוהות יותר ונעות בין 800 ש"ח ל-1,500 ש“ח.

מה חשוב לדעת שאתם מזמינים מצבר?

החלפת מצבר לרכב מחייבת בדיקה שאכן יש התאמה מדויקת בין סוג הרכב לבין המצבר שמתאים לו. המידע הזה כתוב בהוראות היצרן של כל רכב. בנוסף, חשוב שמי שמחליף את המצבר יהיה איש מקצוע שמבין בתחום.

למידע נוסף אודות החלפת מצבר צרו קשר עם IDM מצברים, המומחים בהחלפת מצברים מכל הסוגים לכל הרכב. שירות 24 שעות ביממה, מחיר הוגן ואחריות מלאה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]