בן 22 נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בבת 13 במחסן ביתו. המשטרה: "אחד התיקים המזעזעים בהם טיפלנו" - 0404
בן 22 נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בבת 13 במחסן ביתו. המשטרה: דוברות המשטרה

בן 22 נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בבת 13 במחסן ביתו. המשטרה: "אחד התיקים המזעזעים בהם טיפלנו"

במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות קטינה כבת 13, שעפ"י החשד, נפגעה מינית מאדם המבוגר ממנה אותו הכירה ברשת האינטרנט באמצעות אפליקציית היכרויות, עם קבלת הדיווח ביצעו חוקרי המשטרה מספר פעולות חקירה מידיות בסיוע חוקרי הסייבר של המשטרה, שכללו שימוש באמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים שיש ברשות משטרת ישראל, איסוף ממצאים נוספים וראיות ותוך פחות מיממה הביאו לאיתור זהותו של החשוד, תושב ירושלים בן 22 ולמעצרו.

החשוד הובא לחקירה בתחנת עוז בחשד לבעילת קטינה מתחת לגיל 14, מעשה סדום בקטינה ומעשים מגונים. במהלכה נקשר למיוחס לו.

עם התקדמות החקירה שלוותה מראשיתה ע"י חוקרי ילדים וגורמי רווחה, עלה כי החשוד 'איתר' את הקטינה באמצעות אפליקציית היכרויות, ובמשך כחודש ניהל עמה שיחות בעלות אופי מיני בוטה שכללו שליחת תמונות וסרטונים.

עוד עלה כי עפ"י החשד יצר החשוד עם הקטינה מערכת יחסים בה הוא 'השולט', ולאחר כ – 3 שבועות נפגש עמה מספר פעמים, במהלכם ביצע בה עבירות מין קשות, בין היתר, גם במחסן הבית בו מתגורר יחד עם הוריו. חקירת המשטרה נמשכת בדגש לאיתור קורבנות נוספים שנפגעו מדפוס פעולתו של החשוד.

"זהו אחד התיקים הקשים והמזעזעים בהם טיפלנו, צריך לזכור כל הזמן ולהזכיר לילדים שברשת האינטרנט אורבים עבריינים פוטנציאלים המחפשים 'לצוד' קטינים וקטינות תמימים." אמרו החוקרים

"חוקרי משטרת ישראל מפעילים את מיטב האמצעים המתקדמים העומדים לרשותם לחשיפת עבירות, איסוף ראיות וממצאים במרחב הסייבר כנגד חשודים המרשים לעצמם בעורמה לאתר קטינים תמימים, לשכנעם לקיים עימם מיפגש ולבצע בהם עבירות מין. המשטרה פונה להורים לפעול ולהסביר לילדיהם את הסכנות הקיימות בקיום שיח עם אנשים 'זרים' ברשת האינטרנט. לפקח על פעילות ילדיהם ברשת ובמכשירים הניידים ולעקוב אחר כל שינוי בהתנהגות ועם מי מתכתבים ונפגשים ולדווח למשטרה", נמסר מהמשטרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com