שירותים ניידים מפוארים - 0404
שירותים ניידים מפוארים FREEPIK

שירותים ניידים מפוארים

אם אתם מפיקים אירוע, וחשוב לכם שהוא יהיה ברמה גבוהה עם עיצוב מפואר, אוכל מעולה, וכל מה שצריך על מנת שהמוזמנים שלכם יוכלו ליהנות, לשמוח, לפרגן ולצאת בסוף עם טעם של עוד – אסור לכם לשכוח את אזור השירותים הציבוריים של האירוע.

אם בעבר האפשרות היחידה היתה השירותים הכימיים, שריחם נודף למרחוק, הרי שכיום יש אפשרויות רבות ומגוונות להשכרת שירותים ניידים, בדגמים מפוארים, ואף מפוארים במיוחד.

 למה שירותים ניידים מפוארים – בשביל השקט שלך

כשאנחנו מפיקים אירוע, הדבר האחרון שהיינו רוצים שיקרה זה שנהיה תקועים כל האירוע על איזו בעיה טכנית שתהרוס לנו אישית את כל החוויה מהאירוע, זה בדיוק הסיבה שחלק מההשכרה של השירותים הניידים כולל גם תחזוקה שוטפת, באופן שישאיר אתכם להתעסק עם התוכן ומכל מה שחשוב לכם באירוע עצמו.

כשאנשים נהנים באירוע, הם יודיעם לפרגן, וזה כיף לקבל מחמאות על אירוע שגרם להנאה או הנעה אצל המוזמנים. אולם לפעמים יש את ה"אבל": "האירוע היה מצוין אבל האוכל היה לא טרי", האירוע היה מצוין אבל השירותים – זוועה". בדיוק כדי לפתור את תסריט האימים הזה, מומלץ להשכיר שירותים ניידים מפוארים לאירוע שלכם.

מה ההבדל בין שירותים כימיים לשירותים ניידים?

שירותים כימיים הם ריבועים עשויים מפלסטיק, שיש בהם חור בצורת האות U ובתחתיתם יש חומר כימי (על פי רוב מדובר על פורמלדהיד), החומר הכימי ידוע כמסוכן בריאותית בנשימה, וכל שכן אם מדובר במגע ישיר עם העור. הריחות הבוקעים משירותים כימיים, למרות (ולעמים בעקבות) החומר הכימי המחטא ידועים ומפורסמים. ויש שהמשילו את זה לכניסה לכור אטומי לצורך התפנות פשוטה, בקיצור חוויה לא כל כך נעימה.

לעומת זאת, שירותים ניידים הינם דבר אחר לחלוטין. מדובר על קרוואן נייד על גלגלים, שיש בו כמה תאי שירותים, עם חדר כניסה לתאים, ממש כמו בבית מלון מפואר או באולם אירועים נוצץ. העיצוב הינו יוקרתי, וגם צורת הפינוי של הפסולת הינה בשאיבה, בדומה לשירותים של מטוס. כל החוויה בשירותים ניידים מפוארים, הינה חוויה נעימה, בדיוק מה שכל מפיק אירוע רציני היה רוצה שיהיה באירוע שלו.

כמה תאים להזמין?

מקובל לחשב את מספר התאים הנדרשים לאירוע, באופן שעל כל 100 איש יש להשכיר תא יחיד של שירותים ניידים. כמובן, שבמקרים מיוחדים, כגון של אירוע של שתיית אלכוהול מרובה, או אנשים שזקוקים לבקר בשירותים לפרקים דחופים, מומלץ להזמין עוד תא שירותים. כי ברור שאף אחד לא אוהב למצוא את עצמו בתור לשירותים, גם אם מדובר בשירותים הניידים המפוארים שאנחנו מציעים.

לסיכום

אם אתם רוצה שקט נפשי באירוע, לפחות מהבחינה הזו של השירותים, פשוט תזמינו עוד היום שירותים ניידים מפוארים לאירוע שלכם, עם צוות תחזוקה עוטף. אנחנו נגיע למקום בזמן, ואתם תוכלו ליהנות באירוע שלכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]