"כשאני מבצע משימה אני יכול לומר- לקחתי חלק בלחימה, עשיתי מעבר" - רס"ם (מיל') נתנאל שלי מצטיין הרמטכ"ל 2021 - 0404

"כשאני מבצע משימה אני יכול לומר- לקחתי חלק בלחימה, עשיתי מעבר" – רס"ם (מיל') נתנאל שלי מצטיין הרמטכ"ל 2021

רס"ם (מיל') נתנאל שלי, נשוי ואב לארבעה ילדים, גר בראשון לציון ומצטיין הרמטכ"ל לשנת 2021.

נתנאל התחיל את שירותו הצבאי בשנת 1997, הוא שירת כמכונאי נגמ"ש וכשסיים את 3 שנות הסדיר, גויס לשירות קבע. הוא שירת כאחראי מנועיה ובהמשך עבר קורס בוחנים. "אני זוכר את היום בו חתמתי קבע", מספר נתנאל. "באותו רגע הבנתי שאני נכנס לצבא בצורה יותר אינטנסיבית, הרגשתי שאני מקצועי ושיש לי הרבה מה לתרום מהידע שלי בתחום".

ב-2007 השתחרר ומאז משרת במילואים באותו מקום בו שירת בסדיר- אגד טנ״א ביחש"ם 653 במנועיה 7716. בשירות המילואים שלו, משמש נתנאל כבוחן מנועי GM, תומ"ת ואכזרית. נתנאל מספר כי התפקיד, בעיקר בשירות הקבע שלו, הפגיש אותו לא פעם עם גזרת עזה בתקופות חמות ומסוכנות. למרות הסכנה, היה מגיע ומבצע את תפקידו על מנת שהלוחמים יוכלו להמשיך בפעילותם בבטחה. "אמנם אני לא לוחם אבל כשאני מבצע משימה כזאת אני יכול לומר- הנה, לקחתי חלק בלחימה, עשיתי מעבר".

בחייו האזרחיים הוא עובד בנתב"ג במחלקת ציוד קרקע במדור הידראוליקה ובהשכלתו הוא הנדסאי מכונות.

נתנאל קיבל את אות מצטיין הרמטכ"ל לשנת 2021. "יש משפט שמלווה אותי בחיים – תמיד תעשה את העבודה, אל תשאל שאלות וההצלחה תגיע. אני, אשתי והילדים מאוד נרגשים שנבחרתי לקבל את אות ההצטיינות!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]