איך למצוא את ביטוח הרכב המומלץ ביותר לנהגים צעירים וותיקים - 0404
איך למצוא את ביטוח הרכב המומלץ ביותר לנהגים צעירים וותיקים FREEPIK

איך למצוא את ביטוח הרכב המומלץ ביותר לנהגים צעירים וותיקים

קניית ביטוח רכב איננה דבר פשוט. בעוד שעל פי החוק כיום יש לבטח את הרכב בביטוח חובה, אשר מכסה נזקי גוף בלבד בתאונות שונות, נהגים רבים מבינים את החשיבות של ביטוח שמכסה גם נזקי רכוש. לכן, כיום ניתן לבחור גם פוליסות ביטוח נוספות הקרויות: ביטוח צד ג או ביטוח מקיף. מדובר על פוליסות שמציעות כיסוי גם לנזקי הרכוש. כל חברה מציעה כיסויים והרחבות שונות, במסגרת מחיר שונה ועל כן, חשוב מאוד לבצע השוואה איכותית בין הביטוחים המוצעים בקרב חברות ביטוח שונות ובסופו של דבר לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר מכל הבחינות.

כיצד תבחרו את ביטוח הרכב הטוב ביותר לנהגים וותיקים או צעירים?

בין אם אתם נהגים צעירים, בין אם אתם נהגים וותיקים ובין אם נוהגים על הרכב גם נהגים צעירים וגם נהגים וותיקים, חשוב מאוד שתשימו דגש על כמה פרמטרים טרם אתם בוחרים את ביטוח הרכב הרלוונטי לכם:

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות הוא להשוות מחירים. לא מעט לקוחות לא משווים ולא בודקים מחירים לפני שהם קונים ביטוח אלא פועלים מכוח ההרגל. חשוב מאוד להשוות מחירים לפני שמחדשים באופן אוטומטי.

חשוב מאוד שלא תקבלו את המחיר שמציעים לכם כמובן מאליו או כמילה האחרונה. כדאי להתמקח באופן אסרטיבי על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר שאתם יכולים להשיג.

לא קל לחשב מראש את הסעיף של השתתפות עצמית, אך חשוב מאוד לשים עליו דגש. ככל שאחוז ההשתתפות העצמית יהיה גבוה יותר, כך הפוליסה תראה אטרקטיבית יותר וזאת בשל העובדה שלא מעט אנשים מאמינים שתאונות הן לא דבר שיכול לקרות להם. יחד עם זאת, חשוב להבין שתאונות יכולות לקרות לכל נהג ועל כן, לא כדאי להתפתות להצעות מחיר זול על ביטוח הכולל השתתפות עצמית גבוהה.

לא מעט חברות ביטוח מציעות כיום טיפול במוסכי הסדר במקרה הצורך, ללא השתתפות עצמית במידה ורכשתם את הסעיף ביטול השתתפות מראש, או עם השתתפות עצמית מופחתת באופן משמעותי. כדאי מאוד לוודא שחברת הביטוח מציעה אופציה כזאת שכן, מוסכי הסדר ידועים כיום כמוסכים מקצועיים ובד בבד, תוכלו לחסוך לא מעט.

מספר הנהגים, גיל הנהגים ושנות הניסיון שלהם שרשומים בפוליסה, משפיעים על מחיר ביטוח הרכב. כאשר באים לרכוש ביטוח אין צורך לבטח כל נהג מגיל 24. חשוב לזכור שברוב המקרים ינהג ברכב רק אדם אחד ועל כן זול יותר לבטח בפוליה נהג רשום אחד או מקסימום שני נהגים ולא כל נהג. חברות ביטוח רבות מציעות שירות ביטוח יומי המאפשר לבטח למספר ימים בלבד נהג שלא רשום בפוליסה וצריך לנהוג ברכב באופן זמני.

ישנן חברות ביטוח המציעות ביטוח מקיף מוזל במידה ויש לבן או בת הזוג רכב נוסף ממקום העבודה שהוא רכב חברה. במצב המדובר הרכב יבוטח כרכב שני בבית והמחיר יהיה זול יותר.

לפוליסות הביטוח לעיתים יתווספו שירותים כגון: תיקון תקר, מונית ממקום התאונה ועוד ועל כן, חשוב מאוד לעבור על כל התוספות ולהוריד תוספות מיותרות מבחינתכם.

אם אתם רוצים למצוא ביטוח רכב מומלץ שיתאים לכם באופן האידאלי כדאי שתעשו את זה באמצעות Wobi, סוכנות ביטוח דיגיטלית הגדולה ביותר. כיום בתחום ביטוחי רכב, המאפשרת לכם לבצע השוואה בין פוליסות הביטוח השונות שחברות הביטוח מציעות בתחום ביטוח רכב ולרכוש את הפוליסה המתאימה לכם ביותר.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]